logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

CIRCOSTAR ULTRA S

[ Zpět ]

NázevCIRCOSTAR ULTRA S
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska089-01/C
Držitel rozhodnutíIng. Augustin Látal, WestfaliaSurge CZ, spol. s r.o. Tř.28.října 17, České Budějovice 370 01 Česká republika
VýrobceWestfalia, Německo.
SloženíKyselina fosforečná > 30 %, neiontové tenzidy 2 - 3 %.
Popis přípravkuBezbarvá kapalina specifického zápachu.
Balení38 kg, PE kanystry.
UžitíPřípravek je určen k čištění dojících zařízení v prvovýrobě mléka.
Způsob použitíPřípravek se dávkuje podle typu automatu a mísí se v ředění 0,7 % ( váhový poměr ). Roztok přípravku CIRCOSTAR ULTRA S se po každém mycím cyklu v systému zásobníkového mytí a dezinfekce shromažďuje ve sběrné nádobě a používá se vícenásobně ( až 13 krát ), přičemž při každém dalším mycím cyklu se automaticky nadávkuje 0,15 – 0,25 % ( váhový poměr ) – podle velikosti dojícího zařízení. Po ukončení max. 13 cyklů se jednorázově proplachuje celé zařízení roztokem dezinfekčního přípravku CIRCOSTAR PLUS A v ředění 1,0 %. Pro další mycí cyklus se pak do systému automaticky nadávkuje nový roztok přípravku CIRCOSTAR ULTRA S a tato náplň se výše popsaným způsobem používá na dalších max. 13 cyklů.
Bezpečnost práce 
UpozorněníPo provedeném čištění a dezinfekci musí vždy následovat dostatečný proplach pitnou vodou !
Způsob skladováníPři teplotě 0-20°C.
Doba použitelnosti12 měsíců.

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03