logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

 

 Hlášení NÚ

 

Implementace 2019

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

CIRCOSTAR ULTRA S

[ Zpět ]

NázevCIRCOSTAR ULTRA S
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska089-01/C
Držitel rozhodnutíIng. Augustin Látal, WestfaliaSurge CZ, spol. s r.o. Tř.28.října 17, České Budějovice 370 01 Česká republika
VýrobceWestfalia, Německo.
SloženíKyselina fosforečná > 30 %, neiontové tenzidy 2 - 3 %.
Popis přípravkuBezbarvá kapalina specifického zápachu.
Balení38 kg, PE kanystry.
UžitíPřípravek je určen k čištění dojících zařízení v prvovýrobě mléka.
Způsob použitíPřípravek se dávkuje podle typu automatu a mísí se v ředění 0,7 % ( váhový poměr ). Roztok přípravku CIRCOSTAR ULTRA S se po každém mycím cyklu v systému zásobníkového mytí a dezinfekce shromažďuje ve sběrné nádobě a používá se vícenásobně ( až 13 krát ), přičemž při každém dalším mycím cyklu se automaticky nadávkuje 0,15 – 0,25 % ( váhový poměr ) – podle velikosti dojícího zařízení. Po ukončení max. 13 cyklů se jednorázově proplachuje celé zařízení roztokem dezinfekčního přípravku CIRCOSTAR PLUS A v ředění 1,0 %. Pro další mycí cyklus se pak do systému automaticky nadávkuje nový roztok přípravku CIRCOSTAR ULTRA S a tato náplň se výše popsaným způsobem používá na dalších max. 13 cyklů.
Bezpečnost práce 
UpozorněníPo provedeném čištění a dezinfekci musí vždy následovat dostatečný proplach pitnou vodou !
Způsob skladováníPři teplotě 0-20°C.
Doba použitelnosti12 měsíců.

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03