logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Maxforce White IC

[ Zpět ]

NázevMaxforce White IC
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska147/2006
Držitel rozhodnutíBayer s.r.o. Environmental Science Siemensova 4 155 00 Praha 5 - Stodůlky Česká republika
VýrobceBAYER S.A., Lyon, Francie
SloženíImidacloprid (EC 428-040-8) 21,5 g/ kg,
Popis přípravkuInsekticidní nástraha ve formě pasty pro profesionální použití určená k hubení švábů a rusů,
Balení 
UžitíPřípravek je vhodný k použití v potravinářských provozech , skladech, chovech laboratorních zvířat a dalších místech s výskytem švábů a rusů, zejména vhodný do objektů, kde nelze použít klasický postřik,
Způsob použitínástraha se aplikuje pomocí speciálního aplikátoru. na skrytá místa, jako jsou spáry a praskliny ve zdech, rohy místností, apod. Dávkování je přizpůsobeno velikosti zamoření a druhu švábů. Aplikační dávka - kapka gelu o průměru přibližně 5 mm, což je přibližně 0,1g. Rus domácí 0,1 g/m2 (nízké zamoření) 2 x 0,1 g/m2 (vysoké zamoření), šváb obecný 2 x 0,1 g/m2 3 x 0,1 g/m2 . Přípravek zůstává účinný min. 3 měsíce po vyložení. Vyloženou nástrahu je nutno pravidelně kontrolovat a doplňovat podle potřeby. Hmyz hyne do 24 hodin po příjmu nástrahy.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03