logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

DERATION sáčky

[ Zpět ]

NázevDERATION sáčky
Skupina14 - rodenticid
Číslo stanoviska54/2007
Držitel rozhodnutíSLOM spol. s r.o., Zálešná IV/1177 Zlín 76001 Česká republika
VýrobceColkim s.r.l. 40064 Ozzano Emilia – Italy Via Piemonte n.50,
Složení100g přípravku obsahuje bromadiolon 0,005 g (EC 249-205-9),
Popis přípravkurodenticid ve formě těstovinových sáčků, červené barvy a vůně sladké, užití: nástraha proti myším, potkanům, hrabošům a hryzcům v domácnostech a ve sféře komunálních služeb, způsob použití: nástrahu pokládejte na hromádky 30 – 50 g na vzdálenost 2 – 10 m (u myší do 3 m, pro potkany nad 5 m) na místa nejčastěji navštěvovaná hlodavci (obydlí, kanalizace a kanály bez vody, sklady, smetiště a pod.). Odběr nástrahy sledujte a doplňujte ji až do úplného vyhubení nežádoucích hlodavců. Při pokládání nástrahy vždy používejte gumové rukavice. Přípravek pokládejte na nepropustné deratizační misky a případně jej i vhodně upevněte anebo maskujte. Nejvhodnější a nejbezpečnější způsob je umísťování do monitorovacích jedových staniček.
Balení 
Užitínástraha proti myším, potkanům, hrabošům a hryzcům v domácnostech a ve sféře komunálních služeb,
Způsob použitínástrahu pokládejte na hromádky 30 – 50 g na vzdálenost 2 – 10 m (u myší do 3 m, pro potkany nad 5 m) na místa nejčastěji navštěvovaná hlodavci (obydlí, kanalizace a kanály bez vody, sklady, smetiště a pod.). Odběr nástrahy sledujte a doplňujte ji až do úplného vyhubení nežádoucích hlodavců. Při pokládání nástrahy vždy používejte gumové rukavice. Přípravek pokládejte na nepropustné deratizační misky a případně jej i vhodně upevněte anebo maskujte. Nejvhodnější a nejbezpečnější způsob je umísťování do monitorovacích jedových staniček.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníPřípravek skladujte v originálních obalech, v suchých, tmavých a uzamykatelných skladech. Uskladnění i transport provádějte odděleně od poživatin, léků, krmiv, dezinfekčních látek a jejich obalů.
Doba použitelnosti18 měsíců

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03