logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Vitrino 650

[ Zpět ]

NázevVitrino 650
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska118/2007
Držitel rozhodnutíSENTA spol. s r.o. Tomáškova 658/7, 615 00 Brno
VýrobceFINK TEC GmbH, D-59069 Hamm, Gewerbepark 16 ,
Složeníalkalický hydroxid, natriumhypochlorit, anioaktivní a neionogenní tenzidy, prganické komplexotvorné činidlo. Obsah aktivního Cl 320 mg/l (1% roztok).
Popis přípravkučirá žlutá slabě viskózní kapalina s charakteristickou vůní chlóru,
Balení 
UžitíDezinfikující, alkalický pěnový čistič s aktivním chlórem pro dezinfikující čištění ve všech oblastech zpracování potravin a nápojovém průmyslu. Speciální kombinací účinných látek jsou kovové, keramické a umělohmotné povrchy důkladně vyčištěny od bílkovin, tuků a barevných nečistot s dezinfekčním účinkem.
Způsob použitíK dezinfekčnímu čištění, technologie napěnění, nastříkání, ponoření, manuální čištění, v potravinářském a nápojovém průmyslu v koncentracích 1,0 - 5,0%, při teplotě 20° - 50°C a čas působení 5 - 20 min.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPo dezinfekce musí být všechny ošetřené plochy důkladně opláchnuty pitnou vodou.
Způsob skladováníSkladovat v originálním obalu v uzavřených, suchých a větraných skladech, odděleně od potravin a krmiv, neskladovat v blízkosti chemických aromatických látek.
Doba použitelnosti1 rok

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03