logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

JD VIRAGRI PLUS VT49

[ Zpět ]

NázevJD VIRAGRI PLUS VT49
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska50/2008
Držitel rozhodnutíJohnsonDiversey ČR spol. s r.o., K Hájům 2, 155 00 Praha 5
VýrobceCheport spol. s r.o., Lhotsko 93, 763 12 Vizovice,
Složeníbenzyl-C12-16alkyldimethyl chloridy, glutaraldehyd, didecyldimethylammonium chlorid,
Popis přípravkučirá bezbarvá kapalina,
Balení 
Užitívysoce účinný neoxidující dezinfekční prostředek, na bázi glutaraldehydu a KAS. Působí baktericidně a virucidně proti ptačí chřipce. Užití na konečnou dezinfekci předem důkladně očištěných a opláchnutých povrchů v zemědělství a v živočišné výrobě, v objektech pro chov hospodářských zvířat, v líhních apod. Lze použít i na dezinfekci obuvi.
Způsob použitíAplikuje se na předem důkladně očištěný povrch namáčením, sprejováním nebo mlžením. Objekty pro chov hospodářských zvířat, aplikace sprejováním: 0,5 – 1% (obj.) roztok. Na povrchy, které byly ve styku s ptačí chřipkou: min. 0,25%, po dobu 5 min. Demontované zařízení, aplikace sprejováním nebo ponorem v lázni: 0,5 – 1% (obj.) roztok. Ošetření obuvi / oplach pneumatik: 1 – 2% (obj.) roztok, denně obnovovat. Mlžení: koncentrace roztoku dle doporučení výrobce zařízení, koncentrace neředěného prostředku by měla být 0,5 – 2 ml na m3.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladovat v původní uzavřených obalech mimo extrémní teploty a sluneční záření.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03