logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

PESTSTOP B 10 EC

[ Zpět ]

NázevPESTSTOP B 10 EC
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska54/2008
Držitel rozhodnutíSLOM spol. s r.o. Zálešná IV/1177 Zlín 760 01
VýrobceBábolna Bio Kft .Budapest Szállás u. 6,
Složení10% d- tetrametrin
Popis přípravkudezinsekční emulzní koncentrát,formulace připravená na použití bez ředění ULV aplikátory,
Balení1 litr v plast.obale .
Užitíširokospektrální vypuzující emulzní koncentrát zaručuje účinnou ochranu od škodlivého létajícího a lezoucího hmyzu v uzavřených prostorách, proti zejména švábovitému, vhodné na ochranu prostoru proti mouchám. Má velmi dobré vypuzující vlastnosti.
Způsob použitíDávkování 50ml do 5 litrů vody. Spotřebujte v ten samý den. Zaměřte se cíleně na cestičky a úkryty hmyzu . Během aplikace může roztok zanechávat bílé plochy , proto doporučujeme vyzkoušet v daném prostředí ! Aplikace formou ULV aplikátoru: Provádíme za účelem vypuzení hmyzu z úkrytu 25ml do 5 litrů vody / sprayer , ULV aplikátor/ 1 litr roztoku = průměrně na 100m3 prostoru ULV aplikací/ 1 litr roztoku = průměrně na 100m3 prostoru. Aplikuje se po chemickém plošném postřiku ! Hubení much v uzavřených prostorách :25ml do 5 litrů vody / sprayer, ULV aplikátor/ 1 litr roztoku = průměrně na 100m3 prostoru.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozorněnípřed použitím důkladně protřepat.
Způsob skladováníSkladujte v originálních neporušených obalech v suchém skladu, hygienicky čistém, dobře větratelném a uzavřeném při teplotě nad + 5°C, odděleně od potravin, léků, krmiv, dezinfekčních prostředků a obalů od těchto látek.
Doba použitelnosti24 měsíců od data výroby

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03