logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

 

 Hlášení NÚ

 

Implementace 2019

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

PESTSTOP B 16 EC

[ Zpět ]

NázevPESTSTOP B 16 EC
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska55/2008
Držitel rozhodnutíSLOM spol. s r.o. Zálešná IV/1177 Zlín 760 01
VýrobceBábolna Bio Kft .Budapest Szállás u. 6,
Složení12% cifenotrin; 4 % d-tetrametrin,
Popis přípravkudezinsekční emulzní koncentrát
Balení1 litr v plast.obale .
Užitímoderní, vypuzující emulzní koncentrát zaručuje účinnou ochranu od škodlivého lezoucího hmyzu v uzavřených prostorách. Vhodný pro švábovitý hmyz , ploštice, mravence, blechy apod.
Způsob použitíPo zředění aplikujte formou postřiku . Před použitím protřepat. Dávkování 50ml do 5 litrů vody při slabém zamoření nebo jako prevence. Spotřebujte v ten den. Zaměřte se cíleně na cestičky a úkryty hmyzu. Schne bez stopy! Má velmi dobré vypuzující vlastnosti. Účinnost přípravku je 2 až 4 týdny. Silné zamoření 100ml do 5 litrů vody = 100m2 plochy.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozorněnípřed použitím důkladně protřepat.
Způsob skladováníSkladujte v originálních neporušených obalech v suchém skladu, hygienicky čistém, dobře větratelném a uzavřeném při teplotě nad + 5°C, odděleně od potravin, léků, krmiv, dezinfekčních prostředků a obalů od těchto látek.
Doba použitelnosti24 měsíců od data výroby

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03