logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

 

 Hlášení NÚ

 

Implementace 2019

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

PESTSTOP COMBI 8 CS

[ Zpět ]

NázevPESTSTOP COMBI 8 CS
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska57/2008
Držitel rozhodnutíSLOM spol. s r.o. Zálešná IV/1177 Zlín 760 01
VýrobceBábolna Bio Kft .Budapest Szállás u. 6,
Složení2,8% cypermetrin, 5,9% permetrin,7,6% piperonil- butoxid,
Popis přípravkumikrokapsulovaná formulace zaručuje přípravku okamžitou a zároveň dlouhotrvající účinnost na všech typech povrchů,
Balení1 litr v plast.obale .
Užitív uzavřených prostorách proti lezoucímu hmyzu , švábovitému hmyzu , vši šatní , a ostatním druhům hmyzu jako jsou mravenci , blechy, rybenky, mouchy apod.,
Způsob použitíPo zředění aplikujte formou postřiku. Před použitím protřepat. Naplňte do poloviny postřikovač vodou , odeberte do odměrky potřebné množství koncentrátu a rozřeďte 2- 3 násobkem vody. Takto připravený roztok nalijte do postřikovače a doplňte na požadované množství a důkladně promíchejte. Spotřebujte v den přípravy roztoku. Během aplikace může roztok zanechávat bílé plochy , proto doporučujeme vyzkoušet v daném prostředí ! Pro velmi silné zamoření řeďte: 160ml PESTSTOP COMBI 8 CS do 5 litrů = průměrně na 100m2 plochy. Pro méně zamořené nebo jako prevenci řeďte:125ml do 5 litrů = průměrně na 100 – 150 m2 plochy.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozorněnípřed použitím důkladně protřepat.
Způsob skladováníSkladujte v originálních neporušených obalech v suchém skladu, hygienicky čistém, dobře větratelném a uzavřeném při teplotě nad + 5°C, odděleně od potravin, léků, krmiv, dezinfekčních prostředků a obalů od těchto látek.
Doba použitelnosti24 měsíců od data výroby

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03