logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 
Upozornění na stahování veterinárního léčivého přípravku Banminth Katze 115,3 mg/g perorální pasta pro kočky, č.š. 347643

Informujeme o ztrátě služebního průkazu inspektora č. 31, iniciály LČ, datum ztráty 19.11.2019.

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

DESINFICIN CL

[ Zpět ]

NázevDESINFICIN CL
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska44/2009
Držitel rozhodnutíDe Laval International AB, Industriepark - DRONGEN 10, B-9031 Gent, Belgium
VýrobceDe Laval International AB, Industriepark - DRONGEN 10, B-9031 Gent, Belgium
SloženíTosylchloramidum natricum (Chloramin T) 300g v 500g přípravku, Natrii benzoas, Povidonum K 25, Natrii laurilsulfas.
Popis přípravkuObsahuje roční potřebu práškového dez. Konc. pro 5 krav (obsah 500 g) nebo 10 krav (1000 g ).
Balení500 g (1000 g).
UžitíDesinfekční koncentrát s baktericidním, fungicidním a virucidním účinkem.K čištění a desinfekci mléčné žlázy. K očištění používejte jednorázové Labu – papírové utěrky namočené v 0,5% roztoku Desinficinu CL a hygienické kbelíky. Při správném a doporučeném užívání je dobře snášen kůží a neovlivňuje důležité mikroorganismy pro mlékárenskou výrobu a technologii, ani chuť mléka.
Způsob použitíK čištění a desinfekci mléčné žlázy i případnému namáčení struků se používá 0,5% koncentrace ( 1 plná odměrka obsahující 5 g se přidá k 1 litru chladné vody ). Po každém otevření závěr zase dobře utáhněte. Používejte jen suché odměrky.
Bezpečnost práceChraňte před dětmi. Pozor při zacházení s práškovým koncentrátem. Dráždí oči, dýchací cesty a kůži.Při případném výskytu alergie na chlor u přecitlivělých lidí doporučujeme použít gumové rukavice, nebo používat jiný prostředek.
UpozorněníBez ochranných lhůt. Přípravek nesmí být vypouštěn do kanalizace a domácích odpadů.
Způsob skladováníPři teplotě 15-25°C, skladujte jej v suchu, chránit před světlem, v neporušeném balení a mimo dosah dětí.
Doba použitelnosti36 měsíců.

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03