logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD - bude k dispozici do 31.12.2022 PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže zcela ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Odkazy na veřejnou databázi Ministerstva zdravotnictví jsou: https://eregpublicsecure.ksrzis.cz/Registr/CHLAP/Biocid (seznam oznámených biocidních přípravků), popřípadě www.echa.eu (seznam povolených biocidních přípravků na Evropské agentuře pro chemické látky (ECHA).

Po 31.12.2022 bude se souhlasem Ministerstva zemědělství publikace tohoto seznamu ukončena. Údaje k oznámeným a schváleným biocidům budou po tomto datu k dispozici na výše uvedených odkazech Ministerstva zdravotnictví a agentury ECHA.

Aktualizováno: 1.5.2019

 

SANATOP Super

[ Zpět ]

NázevSANATOP Super
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska77/2010
Držitel rozhodnutíSTACHEMA KOLÍN, spol.s r.o., Obchodně - výrobní zastoupení Mělník, Sokolská 1041, 276 01 Mělník, Česká republika,
VýrobceSTACHEMA KOLÍN, spol.s r.o., Obchodně - výrobní zastoupení Mělník, Sokolská 1041, 276 01 Mělník, Česká republika,
Složení4,5 g/kg pyrithion-zink, 4,5 g/kg 2-oktyl-2H-isothiazol-3-on, 8 g/kg terbutryn,
Popis přípravkukapalná přísada k ochraně zdiva,
Balení 
Užitípřísada do malířských nátěrů, zdiva,omítek a jiných minerálních stavebních materiálů, proti vzniku plísní, bakterií, řas a kvasinek, určená do interiérů i exteriérů,
Způsob použitíPlíseň před aplikací neodstraňujte! Napadená místa postříkejte přípravky na likvidaci plísní Fungispray nebo Fungispray Super, výrobce firma Qualichem, spol. s r.o. Při silném napadení plísní je nutno postup opakovat. Aplikujte nátěrem nebo postřikem na suchý očištěný povrch. Při silném napadení proveďte první nátěr 5% vodným roztokem a po zaschnutí aplikujte nátěr. Z 1 kg koncentrátu se ošetří cca 100 m2 plochy (malířské nátěry).
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladovat odděleně od potravin a krmiv. Skladovat pouze v uzavřených originálních obalech při teplotách 5 - 25°C.
Doba použitelnosti24 měsíců

Aktualizováno Pátek, 19 Listopad 2021 12:21