logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 
Upozornění na stahování veterinárního léčivého přípravku Banminth Katze 115,3 mg/g perorální pasta pro kočky, č.š. 347643

Informujeme o ztrátě služebního průkazu inspektora č. 31, iniciály LČ, datum ztráty 19.11.2019.

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Spray Zero Puce Chein – repelentní spray pro psy

[ Zpět ]

NázevSpray Zero Puce Chein – repelentní spray pro psy
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska59/2009
Držitel rozhodnutíTommi CZ spol. s r.o Za Nádražím 2569 Písek 39701 Česká republika
VýrobceLaboratoires Héry, ZAC de la Perri?re, 49800 BRAIN SUR L’AUTHION, FRANCE.
SloženíGéraniol (CAS n° 106-24-1) 0,42% (m/m),
Popis přípravkuspray, 250 ml,
Balení250 ml,
UžitíREPELENTNÍ SPREJ PRO PSY odpuzuje blechy, klíšťata a ostatní vnější parazity, obsahuje přírodní extrakty, vyvinuto pod veterinárním dohledem. Repelentní sprej Zero Puce účinně odpuzuje všechen hmyz, se kterým se Váš pes může setkat během procházek v přírodě. Zero Puce vytvoří ochranný filtr, který odpuzuje veškeré parazity. Tento produkt neobsahuje žádné insekticidy.
Způsob použitíDůkladně přípravek protřepejte. Pročesávejte proti srsti během aplikace. Nechte uschnout bez oplachování či otírání. Okamžité výsledky zaručeny. Postup opakujte dle potřeby 1-2krát týdně. Produkt je určen výhradně pro psy.
Bezpečnost práce 
UpozorněníZabraňte kontaktu s očima, sliznicí či s čerstvými poraněními. V případě očnímu kontaktu ihned vymýveje pod tekoucí vodou minimálně 15 minut. V případě podráždění či pozření přípravku ihned navštivte veterinárního lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Způsob skladování 
Doba použitelnosti3 roky

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03