logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

BlueMAX Premium EU

[ Zpět ]

NázevBlueMAX Premium EU
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska6/2010
Držitel rozhodnutíBouMatic Gascoigne Melotte Sprl, 31 Rue Jules Melotte, B - 4350 Remicourt, Belgium.
VýrobceBouMatic Gascoigne Melotte Sprl, 31 Rue Jules Melotte, B - 4350 Remicourt, Belgium.
Složeníchlor dioxid 0,9%, kyselina mléčná, glycerol, lanolin,
Popis přípravkuroztok oxidu chloričitého připravený k použití,
Balení 
Užitíhygiena struků před a po dojení,
Způsob použitípřed dojením navlhčete struk a nechte působit několik vteřin, po té před nasazením dojící soupravy vysušte struk jednorázovým ubrouskem; po dojení postříkejte nebo navlhčete celý struk a nechte zaschnout.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníDočasné odlupování odumřelé pokožky je obvyklé při použití nového namáčecího roztoku. Ujistěte se, zda jste dobře očistili struky, aby se odstranila odumřelá pokožka a zvláštní pozornost věnujte konci struků. Hlídejte změny stavu pokožky struků. Několik namáčecích roztoků pro struky obsahuje změkčovadla, která ošetřují pokožku, aby jí udržela zdravou a potírala zárodky. Výskyt alergických reakcí nebo problémů týkajících se životního prostředí je vzácný, avšak může k němu dojít. Pokud pozorujete neobvyklé problémy s pokožkou, proveďte podrobné pozorování a pokud problémy přetrvávají, nahraďte namáčecí roztok jiným roztokem, obsahujícím jinou látku usmrcující zárodky a/nebo změkčovač.
Způsob skladováníUchovávat v uzavřené nádobě mimo dosah zdrojů tepla. Pokud je výrobek zmrzlý, před použitím jej nechte rozmrznout a dobře promíchejte.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03