logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

VIKTORY Gel Cockroaches

[ Zpět ]

NázevVIKTORY Gel Cockroaches
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska89/2010
Držitel rozhodnutíAgrovita, spol. s r. o., Za Rybníkem 779, 252 42 Jesenice, Česká republika
VýrobceKollant S. p. A., Via C. Colombo 7/7A, 300 30 Vigonovo, Italy,
SloženíImidacloprid 2,15%,
Popis přípravkuinsekticidní nástraha ve formě gelu,
Balení35 g gelu v jednom dávkovači.
Užitípro použití proti rusům a švábům a jejich nymfám. Přípravek je účinný proti těmto druhům: rusu domácímu (Blattella germanica), švábu obecnému (Blatta orientalis), švábu hnědopásému (Supella longipalpa) a švábu americkému (Periplaneta amaricana),
Způsob použitíje zvláště vhodné v prostorách, kam nelze aplikovat insekticidy ve formě postřiků. Přípravek obsahuje potravní atraktanty čímž je zajištěna jeho vysoká účinnost. Přípravek se aplikuje pomocí speciálního aplikátoru ve formě kapek a lze ho velmi přesně dávkovat, na všechna místa, kde se rusi a švábi ukrývají, vyhledávají potravu a kde se pohybují. Možné se aplikovat i na svislé plochy. Aplikovaný přípravek je nutné pravidelně kontrolovat a doplňovat po 1-2 týdnech, je-li spotřebován. Švábi a rusi hynou do 24 hodin po pozření přípravku a přípravek zůstává účinným asi 3 měsíce. Speciální dávkovač dávkuje přípravek v kapkách o hmotnosti 0,04 g. Každá kapka má po aplikaci průměr kolem 4 mm. Proti rusu domácímu a švábu hnědopásému aplikujte 1- 4 kapky a proti švábu obecnému a švábu americkému aplikujte 2-6 kapek přípravku na každý čtvereční metr ošetřené plochy, podle intenzity zamoření.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladujte v originálních obalech, v suchých, chladných a uzamčených skladech, odděleně od potravin, nápojů, léků, krmiv a chemických látek. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu a teplotám vyšším než 40 0C. Chraňte před mrazem.
Doba použitelnosti2 roky

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03