logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

VIKTORY TRAP KILL ANTS

[ Zpět ]

NázevVIKTORY TRAP KILL ANTS
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska92/2010
Držitel rozhodnutíAgrovita, spol. s r. o., Za Rybníkem 779, 252 42 Jesenice, Česká republika
VýrobceKollant S. p. A., Via C. Colombo 7/7A, 300 30 Vigonovo, Italy,
SloženíImidacloprid 0,5%,
Popis přípravkuinsekticidní nástraha ve formě pasty plastikových v insekticidní staničce,
Balení2 insekticidní staničky v jednom balení.
Užitíproti všem druhům mravenců, pronikajícím z venku do vnitřních prostor budov a v bezprostředním okolí budov,
Způsob použitíaktivujte propíchnutím místa označeném na okraji staničky, aby byl umožněn vstup mravencům. Staničku umístěte do blízkosti hnízda nebo cestiček mravenců. V případě silnějšího výskytu mravenců v okolí budov je nutné použít několik staniček umístěných ve vhodné vzdálenosti od sebe. V tomto případě také zvětšete všechny vstupní otvory do staniček. Při mírném výskytu mravenců: jedna stanička umístěná poblíž vchodů do hnízda nebo poblíž cestičky mravenců Při silnějším výskytu: 2-3 staničky umístěte poblíž každého z vchodů do hnízda nebo poblíž všech cestiček mravenců. Aby nedocházelo k poškozování staniček, nepokládejte staničky na místa, která jsou pravidelně uklízena.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladujte v originálních obalech, v suchých, chladných a uzamčených skladech, odděleně od potravin, nápojů, léků, krmiv a chemických látek. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu a teplotám vyšším než 40 0C. Chraňte před mrazem.
Doba použitelnosti2 roky

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03