logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 
Upozornění na stahování veterinárního léčivého přípravku Banminth Katze 115,3 mg/g perorální pasta pro kočky, č.š. 347643

Informujeme o ztrátě služebního průkazu inspektora č. 31, iniciály LČ, datum ztráty 19.11.2019.

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

DES GEL

[ Zpět ]

NázevDES GEL
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska96/2010
Držitel rozhodnutíSYPERA s.r.o., V Lučinách 355, 463 12 Liberec XXV – Vesec Česká republika
VýrobceNorkem AS; , Lagerveien 12 B, N -4033, Stavanger, Norsko,
Složenísměs organických látek s ethanolem,
Popis přípravkugel
Balení300 ml, 1 Litr
UžitíDezinfekční želé na čisté ruce po umytí s účinností baktericidní, fungicidní a virucidní vč. Hygienické dezinfekce rukou. Vysoce účinná dezinfekce rukou. Obsahuje látky, které chrání kůži a brání vysušení.Neobsahuje parfém. pH pro pokožku 7, z
Způsob použitíPoužívá se na dezinfekci rukou po umytí. Pečlivě vetřete mezi prsty a kolem nehtů. Používejte před každým započetím práce a po každém umytí rukou. Kontaktní čas a ředění: 3ml – 30 sec.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníObal uchovávat těsně uzavřený a suchý. Neskladovat ve venkovních prostorách. Chránit před přímým slunečním osvitem a teplotami bod bodem mrazu. Neskladovat v přítomnosti zdrojů vznícení. Skladovat odděleně od potravin a mimo dosah dětí.
Doba použitelnosti12 měsíců v originálním obalu.

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Květen 2019 12:02