logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

CLEANISEPT

[ Zpět ]

NázevCLEANISEPT
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska97/2010
Držitel rozhodnutíArs Audio spol. s r.o., Třebohostická 2283, 100 00 Praha 10, Česká republika
VýrobceDr. Schumacher GmbH, Postfach 11 62 D-34201 Melsungen, Německo,
Složení100 g obsahuje: 3,35 g didecyldimethyl ammonium chloride, 3,35 g alkylbenzyldimethyl ammonium chloride, 3,35 g alkylethylbenzyldimethyl ammonium chlorid,
Popis přípravkujasný, bezbarvý roztok, pH-hodnota koncentrátu: 7,25 +/- 1,25, bez vůně a zápachu,
Balení 
Užitíkombinovaný desinfekční přípravek pro desinfekci a čištění ve všech oblastech potravinářského průmyslu. Mikrobiologická účinnost: Baktericidní vč. MRSA, fungicidní (C. albicans), Virucidní: účinný proti všem obaleným virům vč. HBV/HIV/HCV/Vaccinia/, Rota virus/Papova/Polyoma viry,
Způsob použitíNařeďte vhodnou koncentraci studenou vodou a připraveným pracovním roztokem umyjte povrch/plochu do mokra a nechte působit podle expozičního času. Doporučené koncentrace a expozice: baktericidní (nízké znečištění ): 1% , 30 min.; fungicidní (nízké znečištění): 0,5%, 30 min.; baktericidní (vysoké znečištění): 1,5%, 30 min.; fungicidní (vysoké znečištění):1,5%, 30 min.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPo aplikaci a expozici v potravinářské oblasti, povrh omyjte pitnou vodou.
Způsob skladováníSkladujte v těsně uzavřených obalech na chladných, suchých a dobře větraných místech k tomu určených. Neskladujte společně s oxidačními činidly.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03