logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

 

 Hlášení NÚ

 

Implementace 2019

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

AMP 2 MG

[ Zpět ]

NázevAMP 2 MG
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska1/2011
Držitel rozhodnutíSLOM spol. s r.o., Zálešná IV/1177, Zlín 76001 Česká republika
VýrobceKwizda-France S.A., 30 avenue de l´Amiral Lemonnier, 78160 Marly-le-Roi, Francie,
Složeníacetamiprid 2g/kg
Popis přípravkuinsekticidní popraš určený k použití bez dalších úprav. Po smísení s vodou lze aplikovat ve formě postřiku nebo kropení.
Balení250g, 500g, 1kg, 5 kg.
UžitíInsekticidní popraš účinný proti lezoucímu a létajícímu hmyzu, jako jsou švábi, rusi, mravenci, rybenky, mouchy, vosy, sršni a také pavouci.
Způsob použitíaplikace ve formě popraše – rozprašte jemnou vrstvu v množství 20g/m2 podél zdí, ve štěrbinách a puklinách, v případě potřeby opakujte každé 2 – 3 týdny. Kolem míst aplikace vytvořte ochrannou bariéru !; aplikace postřikem – smíchejte přípravek s vodou v poměru 100g na 1 litr vody. 1 litr použijte na postříkání 5m2; kropení – aplikace je určena pouze pro venkovní použití. Smíchejte 20g přípravku s 1 litrem vody a 1litr použijte na kropení 1 m2.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníKolem míst aplikace vytvořte ochrannou bariéru ! V potravinářských provozech může být přípravek používán pouze ve formě postřiku.
Způsob skladováníSkaladovat v původních obalech v chladných, suchých a dobře větraných prostorách při běžné teplotě odděleně od potravin, nápojů a krmiv.
Doba použitelnosti2 roky od data výroby

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03