logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

ECACIN

[ Zpět ]

NázevECACIN
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska49/2011
Držitel rozhodnutíN.W.M. s.r.o. Dr. Stojana 307 765 02 Otrokovice Česká republika
Výrobcevyrobeno v EU pro NWM sro Otrokovice, Dr.Stojana 307, 765 02 Otrokovice,
Složenívoda (99,8%), aktivní chlor, směs kyseliny chlorné a chlornanu sodného (0,05%), chlordioxid, chlorid sodný; účinné látky: chlornan sodným max. 300 mg na 1 litr
Popis přípravkučirá kapalina se slabým zápachem chloru,
Balení 
UžitíDezinfekce, ničí bakterie, odstraňuje zápach. Všechny umyvatelné plochy a podlahy, pracovní plochy, potrubní systémy, odpadkové koše, předsterilizační příprava – nástroje, stěny a pracovní prostory od plísní, omítky a nátěry napadené plísní, střešní prostory, ve kterých se vyskytují hlodavci, holubi, stěny prázdných bazénů a vodu v bazénech, dezinfekce klimatizace, dopravní prostředky, odstranění zápachu po domácích zvířatech.
Způsob použitína dezinfekci povrchů se používá přípravek zředěný dle tabulky, umyjte běžným způsobem a nechejte zaschnout. Při použití aplikátoru s postřikovačem přípravek nastříkejte na povrch předmětu tak, aby vytvořil souvislou vrstvu a nechejte působit do zaschnutí. Přípravek se nesmí smíchat nebo přijít do kontaktu s kyselinami a kyselými přípravky!
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPřípravek se nesmí smíchat nebo přijít do kontaktu s kyselinami a kyselými přípravky!
Způsob skladováníDlouhodobě skladujte v původních obalech mimo dosah dětí v chladnu a temnu, krátkodobě (při používání) možno skladovat maximálně do teploty 25°C. Neskladujte na slunci a v blízkosti zdrojů tepla . Malé množství přípravku je možné zneškodnit naředěním vodou a spláchnutím do odpadové kanalizace. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě 5-30 C,.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03