logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

IVASAN Pets

[ Zpět ]

NázevIVASAN Pets
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska58/2011
Držitel rozhodnutíBioveta, a.s., Komenského 212, 683 23 Ivanovice na Hané, Česká republika,
VýrobceBioveta, a.s., Komenského 212, 683 23 Ivanovice na Hané, Česká republika,
Složeníúčinná látka: alkyl(C12-16)benzyl(dimethyl)amonium-chloridy – 0,15 g/100 g. pomocná látka: PHMG - polyhexamethylen guanidinhydrochlorid.
Popis přípravkukoncentrovaný kapalný vodou ředitelný přípravek bez barvy a zápachu,
BaleníHDPE láhev 1000 ml Kanystr 3000 ml
Užitík dezinfekci všech omyvatelných ploch, povrchů a lékařského vybavení ve veterinárních ambulancích, veterinárních hospitalizačních zařízeních a veřejných prostorách, v nichž předchází vzniku nákaz vyvolaných viry, bakteriemi a plísněmi a brání jejich šíření. Ošetřené povrchy (plast, kov, dřevo, látky, kůže…) nemění barvu a vlastnosti, jejich vlastnosti nejsou nijak narušeny, přípravek je nekorozivní a nehořlavý.
Způsob použitíaplikace je možná nanášením kartáčem, mopem nebo hadrem, přístrojem tvořícím mlhu, nástřikem, umytím nebo ponořením. Přípravek lze použít nejen při ruční, ale také při strojové dezinfekci (WAP). Prostory po aplikaci není nutné větrat. Roztok získáte naředěním 30 - 50 ml koncentrátu v 1 litru vody. Ředění pracovních roztoků: preventivní a průběžná dezinfekce 3% roztok (0,3 l/10 l vody); Ohnisková a závěrečná dezinfekce 5% roztok (0,5 l/10 l vody
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPřípravek lze aplikovat za přítomnosti osob i zvířat, přípravek nedráždí kůži a sliznice.
Způsob skladováníŽádná zvláštní bezpečnostní opatření nejsou nutná. Skladování při teplotě 10 – 25° C. Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálních uzavřených nádobách. Skladujte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Přípravek nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Doba použitelnostiSpotřebujte do 24 měsíců od data uvedeného na obalu

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03