logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

 

 Hlášení NÚ

 

Implementace 2019

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

ALCO GEL

[ Zpět ]

NázevALCO GEL
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska66/2011
Držitel rozhodnutíKheiron s.r.o. Maroldova 1340 250 82 Úvaly u Prahy Česká republika
VýrobceQUAT-CHEM LTD, VICTORIA TRADING ESTATE, DRURY LANE, OLDHAM, OL9 7PJ, UK,
Složenípropan-2-ol 45-50g/100g,
Popis přípravkugel,
Balení5 litrů
UžitíNesmývatelná dezinfekce na bázi alkoholu, rychlá virucidní, fungicidní a baktericidní aktivita. Účinně ničí spóry během manipulace s potravinami. Bezpečná manipulace s vejci a kuřaty v líhních. Vhodné pro použití ve veterinárním lékařství, v potravinářském průmyslu, v líhních, v zemědělství, v pivovarnictví, v rybářství. Dezinfekce kůže při všech procedurách vyžadujících porušení kůže - vakcinace, odběry krve, porod atd. Dezinfekce zařízení a nástrojů. Vhodný pro dezinfekci ploch. Prolongovaný účinek. Citlivý k pokožce.
Způsob použitíRuce a všechny povrchy by pro maximální účinnost měly být zbaveny všech organických nečistot. Na ruce aplikujte ALCO GEL, dobře rozetřete na všechny části a nechte zaschnout.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladujte v uzavřených obalech při pokojové teplotě. Udržujte mimo zdroje vznícení. Nemíchejte s ostatními chemikáliemi.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03