logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Kitzyme – Bob Martin Kitten Flea Repel Collar

[ Zpět ]

NázevKitzyme – Bob Martin Kitten Flea Repel Collar
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska82/2011
Držitel rozhodnutíCYMEDICA, spol. s r.o., Pod nádražím 853, 268 01 Hořovice Česká republika
VýrobceBob Martin (UK) Ltd, Wemberham Lane, Yatton, North Somerset, B549 4BS. UK.
Složenímargosa (neem) extrakt 11,76% ze semen stromu Azadirachta indica L.
Popis přípravkuobojek pro kočky,
Balení1 x obojek
Užitírepelentní obojek proti blechám a klíšťatům, obojek je určen k odpuzování blech a klíšťat u koček a koťat od 12 týdnů věku,
Způsob použitíumístěte obojek kolem krku kočky tak, aby byla mezi krkem a obojkem mezera přibližně na dva prsty k poskytnutí prostoru při růstu. Zapněte obojek do spony a přebytečný obojek odstraňte.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPouze k použití jako repelentní přípravek. Jeden obojek je určen pro jednu kočku v intervalu 6-ti týdnů. Obojek a jeho obal musí být bezpečně zlikvidován. Při použití nejezte, nepijte ani nekuřte. Před použitím si přečtěte návod k použití a údaje uvedené na obalu. Používejte biocidní přípravky bezpečně.
Způsob skladováníSkladovat odděleně od potravin a krmiv, neskladovat v blízkosti hořlavin. Skladovat pouze v uzavřených originálních obalech.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03