logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

DELTATRIN FLOW 2,4

[ Zpět ]

NázevDELTATRIN FLOW 2,4
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska97/2011
Držitel rozhodnutíSlom s.r.o., Staromlýnská 47, 760 01 Zlín-Příluky, Česká republika.
VýrobceFerbi S.R.L. Viale I Maggio-Contrada Ripoli, Masciano S Angelo (TE) Italy,
Složenídeltamethrin 2,4 g ve 100 ml přípravku,
Popis přípravkutekutý emulgovatelný insekticidní koncentrát,
Balení 
Užitíurčený k hubení škodlivého a obtížného hmyzu - ničí dospělce i larvy hmyzu. Je účinný na rusa domácího, švába obecného, cvrčka domácího, pisivky, rybenky, štěnic domácí, vosy, mouchy, mravence, různé druhy škodlivých brouků, moly, zavíječe, komáry a blechy. Je použitelný v bytech, obchodech, zdravotnických zařízeních, potravinářských provozovnách a výrobnách a v objektech živočišné výroby apod.
Způsob použitíPo smísení s vodou se přípravek aplikuje ručními nebo motorovými postřikovači, k ošetření porézních a vsáklivých povrchů se připraví 0,5% pracovní směs a aplikuje se v množství 1 litr na 10 m2 ošetřeného povrchu. K ošetření nepórézních a nevsáklivých povrchů se připraví 1 % pracovní směs a aplikuje se v množství 1 litr na 20 m2 ošetřovaného povrchu.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladujte v originálních obalech v suchých, chladných, uzamčených skladech, odděleně od potravin, nápojů, krmiv, léků a chemických látek. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu a teplotám vyšším než 40 0 C. Chraňte před mrazem.
Doba použitelnosti2 roky od data výroby.

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03