logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD - bude k dispozici do 31.12.2022 PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže zcela ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Odkazy na veřejnou databázi Ministerstva zdravotnictví jsou: https://eregpublicsecure.ksrzis.cz/Registr/CHLAP/Biocid (seznam oznámených biocidních přípravků), popřípadě www.echa.eu (seznam povolených biocidních přípravků na Evropské agentuře pro chemické látky (ECHA).

Po 31.12.2022 bude se souhlasem Ministerstva zemědělství publikace tohoto seznamu ukončena. Údaje k oznámeným a schváleným biocidům budou po tomto datu k dispozici na výše uvedených odkazech Ministerstva zdravotnictví a agentury ECHA.

Aktualizováno: 1.5.2019

 

Spot On Spray

[ Zpět ]

NázevSpot On Spray
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska100/2011
Držitel rozhodnutíBeaphar Eastern Europe, s.r.o., Revoluční 1381/III, 290 01 Poděbrady, Česká republika
VýrobceBeaphar B.V., Drostenkamp 3, 8101 BX Raalte, Oude Lindertsewg 9, 8102 EV Raalte Aakstraat 8, 8102 HH Raalte, Nizozemsko
Složeníobsahuje emulgátor E-433 8,4% a směs přírodních olejů včetně levandulového oleje 0,6% a oleje z margosy (nimby) 0,1%, které jsou velmi nepříjemné pro hmyz a parazity (blechy, klíšťata, komáry).
Popis přípravkusvětle žluto zelená kapalina, spray,
BaleníRozprašovač 159 ml
Užitíochranný postřikový prostředek proti hmyzu a parazitům pro kočky a koťata. Zvlhčující přísada oleje z margosy (nimby) má blahodárný účinek na kůži, rovněž působí i antibioticky proti plísním a virům, snižuje svědění od bodnutí hmyzem, podporuje zdravý a lesklý vzhled srsti. Přípravek lze použít již od 12 týdne věku kotěte a je vhodný i pro přepravovaná nebo laktující zvířata.
Způsob použitíPřed použitím dobře protřepejte. Po nanesení spreje na pokožku vašeho domácího mazlíčka přípravek důkladně vetřete do srsti a konečky prstů vmasírujte do pokožky. Dbejte zvýšené opatrnosti a neaplikujte sprej do očí, na vnitřní ucho, nos, tlamičku nebo genitálie. Nechte srst uschnout. Poté jemně vyčesejte.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníUrčeno pouze pro vnější použití na zvířata. Po použití si důkladně umyjte ruce Nepoužívejte produkt na nemocná nebo zotavující se zvířata. V případě příznaků podráždění kůže nebo nežádoucích účinků kontaktujte veterináře.
Způsob skladováníS13 Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů, krmiv R11 Vysoce hořlavý
Doba použitelnosti36 měsíců

Aktualizováno Pátek, 19 Listopad 2021 12:21