logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

TEAT GUARD

[ Zpět ]

NázevTEAT GUARD
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska13/2012
Držitel rozhodnutíKheiron, spol. s r.o., Maroldova 1340, 250 82 Úvaly u Prahy, Česká republika
VýrobceQUAT-CHEM LTD, VICTORIA TRADING ESTATE, DRURY LANE, OLDHAM, OL9 7PJ, UK,
Složení0,5% přístupného jódu (5% PVP Iodine v přípravku obsahuje 10% přístupného jódu),
Popis přípravkuhustý červenočerný roztok, pH 4,0 – 6,0,
Balení5 Litrů
Užitídezinfekční roztok na bázi jódu vhodný k okamžité aplikaci po dojení na vemeno a struky. Vysoce efektivní prostředek pro prevenci bovinní mastitidy. Nedráždivý prostředek obsahující 0,5% přístupného jódu. Dezinfekční prostředek s širokospektrým účinkem proti smíšeným infekcím. Pro prevenci bovinní mastitidy a bakteriální kontaminace mléka. Obsahuje změkčovadla zabraňující vytváření prasklin a trhlin na vemeni. způsob použití: Před použitím TEAT GUARDu struky omyjte a osušte. Naplňte ponořovač do 2/3 roztokem TEAT GUARD a namočte každý struk okamžitě po dojení. Je důležité, aby každý struk byl zcela ponořen, aby byla zajištěna maximální ochrana mezi dojením. Nechte uschnout. Omyjte struky a vemena před dalším dojením.
Způsob použitíPřed použitím TEAT GUARDu struky omyjte a osušte. Naplňte ponořovač do 2/3 roztokem TEAT GUARD a namočte každý struk okamžitě po dojení. Je důležité, aby každý struk byl zcela ponořen, aby byla zajištěna maximální ochrana mezi dojením. Nechte uschnout. Omyjte struky a vemena před dalším dojením.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPouze pro použití u zvířat.
Způsob skladováníUchovávejte při pokojové teplotě.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03