logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

KO! MUCH

[ Zpět ]

NázevKO! MUCH
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska33/2012
Držitel rozhodnutíKREJSA Nekoř 74, 561 63 Hradec Králové, Česká republika
VýrobceAsplant-Skotniccy” Sp.J., 43-600 Jaworzno, ul. Chopina 78 A, NIP: PL 6320200270, Polsko,
Složení2,55 g/litr (0,3 %) d-tetrametrin a 6,8 g/litr (0,8 %) cifenotrin,
Popis přípravkuaerosolový insekticidní přípravek,
Balení 
Užitík hubení veškerého létajícího hmyzu v místnostech jako mouchy, komáři apod.
Způsob použitíPřed použitím protřepat nádobu. Hubení létajícího hmyzu (much, komárů apod.): Nasměrujte ústí trysky na místo, které má být ošetřeno. Zmáčkněte trysku a ze vzdálenosti 20 – 30 cm nasměrujte proud aerosolu na místa, kde se hmyz rád zdržuje a na bezprostřední okolí. Postříkejte např. okenní rámy a zárubně, parapety, horní části záclon a závěsů. V případě much: stínítka svítidel, prosluněné a jiné teplé části stěn poblíž kuchyní, pecí, komínů, odpadkové koše, výsypky, místa skladování odpadků apod. V případě komárů – také zastíněná místa, rohy stěn apod. Postřikujte do okamžiku mírného zvlhčení povrchu. Biocidní účinky jsou patrné po uplynutí 10 minut, úplný biocidní efekt je po 1 hodině od provedení zákroku.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníMístnost podrobená dezinsekci může být používána po pečlivém provětrání po dobu cca 1 hodiny.
Způsob skladováníS 47 – Uchovávejte při teplotě nepřesahující 30°C. Prázdný obal od přípravku odstranit do odpadků. Tlaková nádoba: chraňte před sluncem a zahřátím na tepl. nad 50 °C. Nevyplachujte ani nespalujte, také po spotřebování. Chraňte před zdroji vzplanutí – nekuřte při rozprašování.
Doba použitelnosti36 měsíců

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03