logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

PROPAL HERKULES S

[ Zpět ]

NázevPROPAL HERKULES S
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska25/2012
Držitel rozhodnutíKREJSA Nekoř 74, 561 63 Hradec Králové, Česká republika
VýrobceAsplant-Skotniccy” Sp.J., 43-600 Jaworzno, ul. Chopina 78 A, NIP: PL 6320200270, Polsko,
Složení3,4 g/litr (0,4 %) d-tetrametrin, 10,2 g/litr (1,2 %) cifenotrin,
Popis přípravkuaerosolový insekticidní přípravek, nádoba je vybavena speciální prodlužovací trubičkou, zvláště užitečnou pro aplikaci přípravku v těžce přístupných místech,
Balení 
Užitík hubení veškerého lezoucího hmyzu v místnostech (zejména: rusů, švábů, blech, štěnic, mravenců faraónů, rybenek apod.) v zemědělských provozech. Přípravek je účinný proti vosám.
Způsob použitíPřed použitím protřepat nádobku a sundat ochranné víčko. Hubení lezoucího hmyzu v těžce dostupných místech. K obalu přiloženou prodlužovací trubičku zastrčit do otvoru rozprašovací trysky.Zmáčknout trysku a vtlačit přípravek. Doporučuje se postříkat také podlahové lišty a rohy a spodní části stěn. Hubení lezoucího hmyzu na odkrytých místech. K hubení lezoucího hmyzu na odkrytých a snadno přístupných místech není použití prodlužovací trubičky potřebné. Nasměrujte ústí trysky na místo, které má být ošetřeno. Zmáčkněte trysku a ze vzdálenosti 20 – 30 cm nasměrujte proud aerosolu na ošetřovaný povrch do okamžiku mírného zvlhčení. Aplikovat postřik formou bariéry 10 – 20 cm v sousedství hmyzem napadených míst takovým způsobem, aby lezoucí hmyz byl nucen přijít do styku s přípravkem nacházejícím se na postříkaném povrchu.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPo zákroku místnost pečlivě vyvětrejte.
Způsob skladováníS 47 – Uchovávejte při teplotě nepřesahující 30°C.
Doba použitelnosti36 měsíců

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03