logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 
Upozornění na stahování veterinárního léčivého přípravku Banminth Katze 115,3 mg/g perorální pasta pro kočky, č.š. 347643

Informujeme o ztrátě služebního průkazu inspektora č. 31, iniciály LČ, datum ztráty 19.11.2019.

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

LD 100 B

[ Zpět ]

NázevLD 100 B
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska61/2012
Držitel rozhodnutíArthur Schopf Hygiene GmbH & Co KG, Pfaffensteinstr. 1 83115, Neubeuern, Německo.
VýrobceArthur Schopf Hygiene GmbH & Co KG, Pfaffensteinstr. 1 83115, Neubeuern, Německo.
Složení100 g/l Cypermethrin
Popis přípravkutekutý koncentrát o obsahu 500 ml
Balení500 ml
Užitípůsobí okamžitě proti poletujícímu hmyzu ve stájích, ve stodolách a skladech s dlouhotrvajícím účinkem až po dobu 4 týdnů.vhodný na stáje s plochou do 350m2,
Způsob použitíformou postřiku - smíchejte obsah láhve v 5 litrech vody. Hotový roztok vstřikujte na oblíbená místa výskytu much – na zdi, stropy, sloupy, okna a rámy dveří. Okamžitý účinek proti mouchám se dostaví během 30 minut. Stačí, když ošetříte cca 40% plochy zdí. Použití formou nanášení štetcem: rozpusťte 1 kg cukru v 5 litrech teplé vody a smíchejte ho s obsahem LD 100 B. Roztok poté nanášejte štětcem na místa častého výskytu much, ale tak, aby je zvířata později nezačala olizovat. Během nanášení a po něm musíte zajistit dostatečné větrání. Připravený roztok spotřebujte ihned a celý! Při použití LD 100 B doporučujeme provést likvidaci larev v odtokových kanálech nebo v místech s hlubokou podestýlkou.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPřikryjte plachtou potraviny, krmiva a další. Nesmíte postříkat zvířata, osoby, krmivo nebo potraviny. Nepoužívejte ve stájích s nemocnými nebo čerstvě narozenými zvířaty. Nestříkejte na spojovací prvky z akrylového skla.
Způsob skladováníSkladovat odděleně od potravin a krmiv, neskladovat v blízkosti hořlavin. Skladovat pouze v uzavřených originálních obalech.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03