logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 
Upozornění na stahování veterinárního léčivého přípravku Banminth Katze 115,3 mg/g perorální pasta pro kočky, č.š. 347643

Informujeme o ztrátě služebního průkazu inspektora č. 31, iniciály LČ, datum ztráty 19.11.2019.

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Rodimur sáčky

[ Zpět ]

NázevRodimur sáčky
Skupina14 - rodenticid
Číslo stanoviska84/2004
Držitel rozhodnutíSLOM, s.r.o. Zlín, Staromlýnská 47, PSČ 760 01 Česká republika
VýrobceI.N.D.I.A. Industrie Chimiche S.p.A. 351 29 Padova Nona Strada 57 Itálie ),
Složenídifenacoum 0,005 g v 100 g přípravku. Číslo ES – 259-978-4,
Popis přípravkuměkká návnada je balená v sáčcích z PVC, které se nesmí otevírat,
Balení100g, 10kg,
Užitíhotová návnada na hlodavce /myši domácí, potkany, krysy, hraboše polní, hryzce vodní/,
Způsob použitínástrahy se pokládají do míst, která jsou často navštěvovaná hlodavci. Množství nástrahy a hustota jejich rozmístění je závislá na velikosti populace a druhu škůdců. Při kladení nástrahy používejte ochranné rukavice a buďte opatrní, aby nedošlo k ohrožení necílových živočichů.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPro domácí a hospodářská zvířata je nebezpečný . Pro ryby a ostatní vodní živočichy mimořádně jedovatý. Zabraňte kontaminaci potravin, nápojů a krmiv. Pozor : čerstvé sáčky uvolňují olej, který je z části nositelem účinné látky. Může dojít ke kontaminaci povrchů. Obal – sáček musí být v pevné kartónové krabici tak, aby nemohlo dojít k porušení obalu. U sáčku musí být zabezpečen spolehlivý svár. Obaly se nesmí znovu používat k jinému účelu!
Způsob skladováníSkladovat na suchém místě, mimo dosah dětí a zvířat, odděleně od potravin, nápojů, krmiv, léků, desinfekčních prostředků a obalů od těchto látek.
Doba použitelnosti24 měsíců

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03