logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

 

 Hlášení NÚ

 

Implementace 2019

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

LANIRAT Pasta

[ Zpět ]

NázevLANIRAT Pasta
Skupina14 - rodenticid
Číslo stanoviska1/2013
Držitel rozhodnutíNovartis Animal Health, d. o. o., Verovškova 57, 1000 Ljubljana, Slovinsko.
VýrobceLIPHATECH S.A.S, Bonnel – BP 3 - 47480 PONT DU CASSE (Francie).
Složení0,005 % Bromadiolon (CAS : 28772-56-7, CE : 249-205-9),
Popis přípravkupožerová nástraha ve formě pasty červené barvy,
Balení 
Užitírodenticid k profesionálnímu i neprofesionálnímu použití, k hubení škodlivých hlodavců jako je potkan (Rattus norvegicus), krysa (Rattus rattus), myš domácí (Mus musculus), myšice (Apodemus sp.) a hraboš polní (Microtus arvalis) uvnitř a v okolí soukromých, veřejných a zemědělských budov v případě neprofesionálního použití a v okolí soukromých, veřejných a zemědělských budov a na otevřených prostranstvích (letiště, golfová hřiště atd.) a pro použití proti krysám na skládkách odpadu pro profesionální použití.
Způsob použitídle návodu k použití.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníNávnady musí být bezpečně uloženy takovým způsobem, aby se minimalizovalo riziko pozření jinými zvířaty nebo dětmi. Doporučujeme, abyste návnadu chránili (např. pod dlaždicí). Můžete také použít stanice pro návnady Při aplikaci do nor musí být návnada umístěna pod zemí a nesmí být přístupná shora ze země.
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03