logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Lux Dip 50B

[ Zpět ]

NázevLux Dip 50B
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska73/2013
Držitel rozhodnutíGEA Farm Technologies CZ, spol. s r.o. Kvítkovická 1533, 763 61 Napajedla, Česká republika
VýrobceGEA Farm Technologies Austria GmbH, Gewerbestraße 5, 5325 Plainfeld, Rakouska,
Složení100 g výrobku obsahuje 0,50 g jódu; neionogenní tenzidy, glycerin, alantoin, lanolin, polypropylenglykol, aloe vera, PVP (polyvinylpyrrolidon),
Popis přípravkutmavě hnědá kapalina, zápach charakteristický, Hodnota pH (při °C): 3 – 4,
Balení10 litrů
UžitíLuxDip 50 B je jakostní dezinfekční prostředek na struky, který plní funkci bariéry a zároveň se vyznačuje vynikajícími ošetřujícími účinky k ochraně proti choroboplodným zárodkům vyskytujícím se v okolním prostředí a na těle krav. LuxDip 50 B vytváří viskózní ochrannou vrstvu, která má dlouhotrvající dezinfekční účinky a představuje fyzikální ochranu proti choroboplodným zárodkům v době mezi dojeními. Díky 6-ti násobnému obsahu komplexu ošetřujících látek se LuxDip 50 B optimálně postará o zdravé a hebké struky.
Způsob použitíPřipraveno k použití. Ihned po odejmutí strukového násadce ponořte struk ze dvou třetin do LuxDip 50 B, lze použít během celé laktace. Doba biocidního účinku 30 minut.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníChraňte před mrazem a přímým slunečním světlem. Nádobu dobře uzavřete a neskladujte ji spolu s krmivem. Teplota skladování: + 2 °C až + 30 °C.
Doba použitelnosti12 měsíců od data výroby

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03