logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD - bude k dispozici do 31.12.2022 PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže zcela ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Odkazy na veřejnou databázi Ministerstva zdravotnictví jsou: https://eregpublicsecure.ksrzis.cz/Registr/CHLAP/Biocid (seznam oznámených biocidních přípravků), popřípadě www.echa.eu (seznam povolených biocidních přípravků na Evropské agentuře pro chemické látky (ECHA).

Po 31.12.2022 bude se souhlasem Ministerstva zemědělství publikace tohoto seznamu ukončena. Údaje k oznámeným a schváleným biocidům budou po tomto datu k dispozici na výše uvedených odkazech Ministerstva zdravotnictví a agentury ECHA.

Aktualizováno: 1.5.2019

 

SalvoDip B

[ Zpět ]

NázevSalvoDip B
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska75/2013
Držitel rozhodnutíGEA Farm Technologies CZ, spol. s r.o. Kvítkovická 1533, 763 61 Napajedla, Česká republika
VýrobceGEA Farm Technologies Austria GmbH, Gewerbestraße 5, 5325 Plainfeld, Rakouska,
Složení100g obsahuje 2,4g kyseliny mléčné; glycerin, alantoin, lanolin, polypropylén glykol, aloe vera.
Popis přípravkutmavě zelená viskózní kapalina, bez zápachu, hodnota pH (při 20°C): 2,1 – 4,0,
Balení10 litrů
UžitíSalvoDip B je dezinfekční a ošetřovací bariérový prostředek s aktivovanou kyselinou mléčnou. Jeho jedinečný komplex LaXplosion má prokazatelné účinky proti zárodkům vyvolávajícím mastitidu. Velmi kvalitní ošetřovací komplexní prostředek se 6 funkcemi a bariérou je trvalou ochranou mezi jednotlivými intervaly dojení. Speciální receptura bez tvoření kapek optimalizuje používání a prodlužuje mimořádně účinky prostředku.
Způsob použitíIhned po dojení ponořte struky minimálně ze 2/3 do prostředku SalvoDip B.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPo každém dojení aplikační nádobu s prostředkem pečlivě vyprázdněte a vyčistěte. Nádoba se musí pro každé dojení nově naplnit. Zbytky naneseného prostředku se musí před dalším dojením odstranit pomocí přípravku pro čištění struků, např. prostředkem DermaPré F. Doba aplikace není časově omezena.
Způsob skladováníNevystavujte mrazu a slunečnímu světlu. Nádoby skladujte těsně uzavřené a odděleně od krmiv.Teplota uskladnění : +2°C až +30 °C.
Doba použitelnosti12 měsíců od data výroby

Aktualizováno Pátek, 19 Listopad 2021 12:21