logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

KICKSTART 2

[ Zpět ]

NázevKICKSTART 2
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska84/2013
Držitel rozhodnutíCid Lines NV/SA, Waterpoortstraat 2, Indusstriezone-Ieperleekanaal, 8900 Ieper, Belgie,
VýrobceCid Lines NV/SA, Waterpoortstraat 2, Indusstriezone-Ieperleekanaal, 8900 Ieper, Belgie,
SloženíKyselina peroctová 5,0 %, peroxid vodíku 20,0 %, kyselina octová 10,0 %, smáčedla, stabilizátory a komplexní složky.
Popis přípravkuKapalina čiré barvy ostrého zápachu.
BaleníPE kanystr. 5 kg, 10 kg.
UžitíKoncentrovaný dezinfekční přípravek k dezinfekci stájí, zemědělských provozů a technologií, transportních vozidel.
Způsob použitíŘedění 1:500 – dezinfekce vodovodního řádu. Po použití vypláchnout čistou vodou. Ředění 1:250 ( 0,4 % ) – běžná dezinfekce stájí a zemědělských provozů. Nutno předem mechanicky očistit. Dezinfekce vajec ponořením při 41°C. Ředění 1:125 ( 0,8 % ) – speciální dezinfekce. Dezinfekce technologií používaných v zemědělství (krmítka, napáječky, přepravky atd.), těžko dostupných prostor. Dezinfekce transportních vozidel a míst přicházejících do přímého kontaktu s infekčním materiálem. Ředění 1:25 ( 4,0 % ) – fogování – s příslušným zařízením.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladovat v dobře větraných prostorech do teploty 40°C. Nesmí zmrznout. Skladovat mimo dosah hořlavých látek, kyselin, alkalických roztoků, redukčních látek a solí kovů.
Doba použitelnosti24 měsíců.

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03