logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Bio Parasitkill P15vet Koně

[ Zpět ]

NázevBio Parasitkill P15vet Koně
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska102/2013
Držitel rozhodnutíLeckerbauer ČR, Hartmanice 142, 342 01 Sušice Česká republika
VýrobceLatanis Biopharma, D-67753 Aschbach, Německo
Složeníúčinná látka - kyselina laurová 6,0%; 2 propanol, kokosové kyseliny, polysorbáty, p-menthane-3,8-diol, eukalyptový olej, citriodora, Arnica montana extrakt, geraniol,
Popis přípravkutekutina - sprej,
Balení 
UžitíSprej proti parazitům. Ničí s dlouhodobým účinkem a ošetřuje. Působí okamžitě až do 72 hodin proti ektoparazitům – blechám, roztočům, klíšťatům, vším, štěnicím, aj., i proti jejich larvám a vajíčkům. Působí také při silném pocení po min. 6 hod.
Způsob použitík celoročnímu používání. Sprej rovnoměrně nanést na kůži, v oblasti hlavy, krku, hadrem nebo houbou. Věnovat se zejména partiím, které se potí: krku, pod sedlem a popruhy, zadním končetinám a spěnkám. Bio Parasitkill P15 vet Koně může být aplikován při silném postižení parazity nebo v zátěži zvířete 2 x 3 krát denně. Po umytí nebo po silném dešti aplikaci zopakovat. Je-li zvíře již parazity postiženo, použít šampon Bio Parasitkill S15vet Koně, poté ošetřit akutním sprejem Bio Parasitkill A15 vet Koně. Před použitím protřepat. Nepoužívat u hříbat mladších 12 týdnů.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníNepoužívat při alergii na jednu z obsahovaných látek. Nenanášet na otevřené rány, do očí a sliznic. Dráždí oči. Pouze k zevnímu použití. Při kontaktu s očima ihned důkladně vypláchnout vodou a vyhledat lékaře.
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03