logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

 

 Hlášení NÚ

 

Implementace 2019

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Bio Parasitkill P15vet Koně

[ Zpět ]

NázevBio Parasitkill P15vet Koně
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska102/2013
Držitel rozhodnutíLeckerbauer ČR, Hartmanice 142, 342 01 Sušice Česká republika
VýrobceLatanis Biopharma, D-67753 Aschbach, Německo
Složeníúčinná látka - kyselina laurová 6,0%; 2 propanol, kokosové kyseliny, polysorbáty, p-menthane-3,8-diol, eukalyptový olej, citriodora, Arnica montana extrakt, geraniol,
Popis přípravkutekutina - sprej,
Balení 
UžitíSprej proti parazitům. Ničí s dlouhodobým účinkem a ošetřuje. Působí okamžitě až do 72 hodin proti ektoparazitům – blechám, roztočům, klíšťatům, vším, štěnicím, aj., i proti jejich larvám a vajíčkům. Působí také při silném pocení po min. 6 hod.
Způsob použitík celoročnímu používání. Sprej rovnoměrně nanést na kůži, v oblasti hlavy, krku, hadrem nebo houbou. Věnovat se zejména partiím, které se potí: krku, pod sedlem a popruhy, zadním končetinám a spěnkám. Bio Parasitkill P15 vet Koně může být aplikován při silném postižení parazity nebo v zátěži zvířete 2 x 3 krát denně. Po umytí nebo po silném dešti aplikaci zopakovat. Je-li zvíře již parazity postiženo, použít šampon Bio Parasitkill S15vet Koně, poté ošetřit akutním sprejem Bio Parasitkill A15 vet Koně. Před použitím protřepat. Nepoužívat u hříbat mladších 12 týdnů.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníNepoužívat při alergii na jednu z obsahovaných látek. Nenanášet na otevřené rány, do očí a sliznic. Dráždí oči. Pouze k zevnímu použití. Při kontaktu s očima ihned důkladně vypláchnout vodou a vyhledat lékaře.
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03