logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Bio Parasitkill K15vet Kočky

[ Zpět ]

NázevBio Parasitkill K15vet Kočky
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska103/2013
Držitel rozhodnutíLeckerbauer ČR, Hartmanice 142, 342 01 Sušice Česká republika
VýrobceLatanis Biopharma, D-67753 Aschbach, Německo,
Složeníúčinná látka - kyselina laurová 4,0%; aqua pH5, 2 propanol, kokosové kyseliny, glycerol, neiontové tenzidy, olej cimbopogon, geraniol, alkohol cetearyl, eukalyptus, citriodora olej, olej levandin abrialis, olej illicum verum hook, 1,8 epoxy methan.
Popis přípravkutekutina – spot on
Balení 
UžitíSpot on proti ektoparazitům – blechám, roztočům, klíšťatům, vším a dalšímu hmyzu, jejich larvám a vajíčkům.
Způsob použitík celoročnímu používání. Před použitím protřepat. Při první aplikaci po 3 dny denně, pak 1 – 2 týdny po 10 cm odstupech nanášet na od hlavy po ocas, do podpaždí a na krk zvířete vždy 1 – 2 kapky. Bio Parasitkill K15vet Kočky se během 24 – 28 hodin sám rozdělí v kůži. Po vykoupání či silném dešti opakovat. Je-li zvíře již napadeno, úmýt šamponem Bio Parasitkill S15vet, pak ošetřit akutním sprejem Bio Parasitkill A15vet.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníNepoužívat u koček mladších 12 týdnů a při alergii na jednu z obsahovaných látek. Nenanášet na otevřené rány, do očí a sliznic. Způsobuje podráždění oči. Pouze k zevnímu použití. Při kontaktu s očima ihned důkladně vypláchnout vodou a vyhledat lékaře. Uchovávat mimo dosah dětí.
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03