logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 
Upozornění na stahování veterinárního léčivého přípravku Banminth Katze 115,3 mg/g perorální pasta pro kočky, č.š. 347643

Informujeme o ztrátě služebního průkazu inspektora č. 31, iniciály LČ, datum ztráty 19.11.2019.

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Bio Parasitkill H15MKII Psi

[ Zpět ]

NázevBio Parasitkill H15MKII Psi
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska104/2013
Držitel rozhodnutíLeckerbauer ČR, Hartmanice 142, 342 01 Sušice Česká republika
VýrobceLatanis Biopharma, D-67753 Aschbach, Německo,
Složeníúčinná látka – extrakt Margosy 5,0%; mastné kokosové kyseliny, geraniol, vysoce efektivní rostlinné přídavné a pomocné látky s posilovači účinku,
Popis přípravkutekutina – spot on
Balení 
UžitíSpot on proti ektoparazitům – blechám, roztočům, klíšťatům, vším a dalšímu hmyzu, jejich larvám a vajíčkům.
Způsob použitík celoročnímu používání. Před použitím trochu zahřát v ruce a protřepat. Při první aplikaci 3 dny za sebou, pak po 1 – 2 týdnech nanášet od hlavy po ocas po 10 cm odstupech, stejně tak v podpaždí na podbřišku a na krku psa, vždy 1 – 2 kapky nanést přímo na kůži. Bio Parasitkill H15vet Psi se během 24 – 28 hodin sám rozšíří v horní vrstvě kůže zvířete. Po vykoupání či silném dešti znovu opakovat.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníNepoužívat u štěňat mladších 12 měsíců. Neaplikovat na otevřené rány, do očí a sliznic. Ve velmi vzácných případech může dojít k alergickým reakcím. Pouze k zevnímu použití. Při přímém kontaktu dráždí oči – v tomto případě vymýt oči vodou a vyhledat lékaře. Uchovávat mimo dosah dětí.
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03