logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

NanoDEO 1 ND 1

[ Zpět ]

NázevNanoDEO 1 ND 1
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska109/2013
Držitel rozhodnutíNanoTrade spol. s r.o., Mozartova 178/12, 772 00 Olomouc, Česká republika
VýrobceNanoTrade spol. s r.o., Mozartova 178/12, 772 00 Olomouc, Česká republika,
Složeníprodukt se skládá z modifikovaných hybridních materiálů na bázi TiO2 se stopovými prvky Ag, Cu, obsahuje 2,4% ZnSO4,
Popis přípravkutekutina lehce oblačná téměř bez zápachu, pH přibližně 4, viskozita (dynamická, při 20°C) 1,6 mPas,
Balení 
Užitívysoce účinný proti plísním a dalším mikroorganizmům, samočistící efekt, čistí vzduch od alergénů, virů, bakterií a pachů. ND 1 vytváří samočistící ochrannou fotokatalytickou vrstvu na běžném povrchu. Vrstva je průsvitná se slabě bílým odstínem. ND 1
Způsob použitídle návodu k použití, neředit , nanáší se válečkem, štětcem nebo stříkáním ve 2 – 3 tenkých stejnoměrných vrstvách na suchý a vyzrálý povrch, teplota podkladu a nanášený nátěr musí být minimálně +10°C. Spotřeba 1 litr/10 m2 hotového nátěru (2 – 3 vrstvy) dle savosti podkladu.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníV silně exponovaných místech a zdravotnických zařízeních obnova nátěru každých 5 let. Suspenze není vhodná k nanášení na podklad hlinkových klížených barev!
Způsob skladováníPři teplotě 10 - 25°C, nesmí zmrznout.
Doba použitelnosti5 let

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03