logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Mardaway

[ Zpět ]

NázevMardaway
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska9/2014
Držitel rozhodnutíArthur Schopf Hygiene GmbH & Co. KG, Pfaffensteinstr. 1, 83115 Neubeuern, Germany,
VýrobceArthur Schopf Hygiene GmbH & Co. KG, Pfaffensteinstr. 1, 83115 Neubeuern, Germany, ,
Složení6,5 g/l Margosa-Extrakt
Popis přípravkuaerosol,
Balení200 ml
UžitíMardaway je okamžitě účinkující přípravek na odpuzování kun. Po nanešení Mardaway vytváří ochranný film, který zamezuje nechtěnému přístupu kunám a škodám, které způsobují. Zejména překusování a okusování kabelů, izolace a plastů a další poškození elektrických částí motoru. Sprej lze nastříkat i na pohyblivé části. Vůně odpuzovací látky je pro kuny velmi nepříjemná a ošetřenému prostoru se vyhýbá.
Způsob použitíAplikace je velmi jednoduchá. Zvedněte víko motoru. Nastříkejte sprej na ohrožená místa a plochy jako jsou plastové a gumové části v motorovém prostoru (kabely, hadice) ze vzdálenosti cca 20 cm. Poté opakujte aplikaci 1x týdně.
Bezpečnost práce 
Upozornění 
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Květen 2019 12:02