logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Dip es winter

[ Zpět ]

NázevDip es winter
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska25/2014
Držitel rozhodnutíArthur Schopf Hygiene GmbH & Co. KG, Pfa_ensteinstraße 1, 83115 Neubeuern, Germany,
VýrobceArthur Schopf Hygiene GmbH & Co. KG, Pfa_ensteinstraße 1, 83115 Neubeuern, Germany,
SloženíAQUA, GLYCERIN, KYSELINA MLÉCNÁ, SODIUM LACTATE, ZINC STEARATE, ISOPROPYLMYRISATE, XANTHAN GUM, SODIUM BENZOATE, SODIUM LAURYL SULFATE, ILLICIUM VERUM OIL,
Popis přípravkutekutina barvy specifické pro produkt, zápach: anýzový, pH při 20°C 3
Balení20 kg
UžitíDip es winter je vysoce kvalitní namáčecí prostředek na bázi kyseliny mlécné. Je odolný proti chladu do -2° C a dodává optimální ochranu při extrémních podmínkách. Dip es winter intenzivně ošetřuje povrch struku a regeneruje poškozenou pokožku. Dobře a dlouhodobě ulpívá na povrchu a vytvoří bariérovou ochrannou vrstvu, která se před dojením rychle a jednoduše odstraní. Vrstva chrání před choroboplodnými zárodky a podporuje přirozenou obranyschopnost.
Způsob použitíAplikujte po dojení ponořením celého struku do roztoku s pomocí aplikátoru. Po aplikaci aplikátor dukladně omyjte. Tekutá izolační vrstva chrání před vnejšími škodlivými vlivy.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladujte pečlivě uzavřené. Chraňte před světlem a před teplotami nižšími než -2°C.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03