logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Odpuzovač klíšťat jemný

[ Zpět ]

NázevOdpuzovač klíšťat jemný
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska28/2014
Držitel rozhodnutíBaron Ústí nad Labem s.r.o., V Přírodě 1025/10, 40001 Ústí nad Labem Česká republika
VýrobcecdVet Naturprodukte GmbH, Industriestraße 11-13, 49584 Fürstenau, Německo,
SloženíAlkohol, Azadirachta indica Oil,Geranium Oil, Lavandula angustifolia Oil,Leptospermum scoparium Oil, Illicium verum Oil, Účinná látka: Geraniol, baua Reg Nr. N-47640,
Popis přípravkumléčně zbarvená kapalina,
Balení 
Užitírepelentní přípravek pro koně, psy a kočky,
Způsob použitíPsi, kočky: po dobu 3 týdnů vždy naneste jednu kapku na prst a vmasírujte do pokožky mezi lopatky a na kořen ocasu (u hlodavců denně 1 kapku na šíji). Koně: 1 kapku naneste na prst a vmasírujte po obou stranách v oblasti podbřišníku a na vnitřním stehně, stejně jako za obě uši. Jakmile se dosáhne základní stabilizace, stačí aplikovat zpravidla 1-2 x týdně.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníU koní ale nepoužívat u koní, jejichž maso a mléko je určeno pro lidský konzum - spotřebu.Kůň musí být v průkazu koně deklarován jako nepotravinový. Kůň ošetřený tímto přípravkem nesmí být již nikdy určen pro lidský konzum. PŘED POUŽITÍM PROTŘEPAT! Zabraňte kontaktu s očima!
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03