logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 
Upozornění na stahování veterinárního léčivého přípravku Banminth Katze 115,3 mg/g perorální pasta pro kočky, č.š. 347643

Informujeme o ztrátě služebního průkazu inspektora č. 31, iniciály LČ, datum ztráty 19.11.2019.

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Chemisept Quat

[ Zpět ]

NázevChemisept Quat
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska39/2014
Držitel rozhodnutíCHEM Logistic s.r.o. Semtín č.p.112 533 53 Pardubice - Semtín Česká republika
VýrobceHungaro Chemicals Ipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft., Nagycserkesz-Halmosbokor 6, 4445 Maďarsko,
Složeníkvarterní amoniové soli, neionogenní, ionogenní tensidy, desinfekční činidlo,
Popis přípravkubezbarvá až nažloutlá kapalina s charakteristickým zápachem, hustota (při 20°C) Cca.1,0 g/ cm3, hodnota pH 7 – 8 při (20°C),
Balení 
UžitípH neutrální pěnivý desinfekční přípravek se širokým spektrem účinnosti. Obsah kvartérních amoniových solí, desinfekčních činidel a přídavky zinku a mědi zajišťují výborné ošetření paznehtů, prevenci i léčku.Vzhledem k širokému spektru použití může být dále použit na čištění a desinfekci klecí, přepravních vozidel, stěn a stropů. Při použití na čištění a desinfekci povrchů je vhodný zejména pro hliníkové, nerezové, zinkové, měděné povrchy, ale stejně dobře může být použit i na povrchy skleněné a plastové.
Způsob použitíDesinfekce paznehtů: doporučená koncetrace 1 – 2 %, pracovní teplota bez omezení, doba působení průchozí, Dezinfekce povrchů: 1 – 3 %, 20 – 60°C, 15 - 120 min.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníUbezpečte se, že přípravek nepřichází do styku s potravinami, a ani jeho zbytky potraviny nemohou kontaminovat. Přípravek nevylévejte do kanálu.
Způsob skladováníSkladujte na chladném a suchém místě, vyvarujte se teplotám pod bodem mrazu, nevystavujte přímému slunečnímu svitu. Skladujte přípravek v originálním balení, zabraňte styku s potravinami .
Doba použitelnosti12 měsíců

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03