logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 
Upozornění na stahování veterinárního léčivého přípravku Banminth Katze 115,3 mg/g perorální pasta pro kočky, č.š. 347643

Informujeme o ztrátě služebního průkazu inspektora č. 31, iniciály LČ, datum ztráty 19.11.2019.

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Neo-Arbin

[ Zpět ]

NázevNeo-Arbin
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska72/2014
Držitel rozhodnutíArthur Schopf Hygiene GmbH & Co. KG, Pfaffensteinstr. 1, 83115 Neubeuern, Germany,
VýrobceArthur Schopf Hygiene GmbH & Co. KG, Pfaffensteinstr. 1, 83115 Neubeuern, Germany,
SloženíParaffinum > 50%, tálový olej < 25%, Isovalerová kyselina (CAS: 503-74-2, EINECS: 207-975-3) 1-5%, kouřové aroma 1-5%, pomocné látky,0,65% Margosa-Extrakt
Popis přípravkukapalina,
Balení 
UžitíNeo-Arbin spolehlivě označí Váš pozemek a ochrání Váš majetek proti poškození divoké zvěří.
Způsob použitíNeo-Arbin je připraven k použití. Namočte houbičku (nebo hadřík) Neo-Arbinem a upevněte ji ve výšce 0,5 až 1 metru na plotové sloupky nebo dřevěné laťky, které zapíchnete do země. K bezpečnému vymezení prostoru doporučujeme upevnit houbičku nebo hadřík ve vzdálenosti 3 až maximálně 6 metrů. Podle počasí odpuzující účinek přetrvá až po dobu 3 týdnů. Neo-Arbin se může používat po celý rok.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPřípravek se nesmí dostat na kůži nebo na živé rostliny. Nesmí se odstraňovat společně s odpady z domácnosti. Zbytky je zakázáno vylévat do kanalizace. Zbytky a kontaminované obaly se musí odevzdat do sběru zvláštních odpadů nebo do sběru problémových látek.
Způsob skladováníSkladujte odděleně od potravin, krmiv a mimo dosah dětí. Skladujte jen v originálních uzavřených obalech. Nenechte produkt a prázdné nádoby uniknout do kanalizace a do vodních zdrojů.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03