logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

MARGUS DROPS for Puppies and Dogs < 15kg

[ Zpět ]

NázevMARGUS DROPS for Puppies and Dogs < 15kg
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska20/2015
Držitel rozhodnutíNATURAL BEST PRODUCTS SL POL. IND. PEDRO ALCANTARA C/CHIPRE 30, 29670 San Pedro Alcantara, Španělsko,Tommi CZ spol. s r.o., Za Nádražím 2569, 397 01 Písek Česká republika
VýrobceNATURAL BEST PRODUCTS SL POL. IND. PEDRO ALCANTARA C/CHIPRE 30, 29670 San Pedro Alcantara, Španělsko,
Složenípřírodní extrakt Margosa 5%,
Popis přípravkupři 30°C čirá kapalina, s charakteristickým slabým zápachem po česneku a cibuli,
BaleníObsah balení 5 x 1ml
Užitípřípravek je vyroben na bázi přírodních olejů, především Margosy, není toxický, nedráždí a je biologicky rozložitelný. Efektivně odpuzuje od vašeho zvířete veškerý škodlivý hmyz (blechy, klíšťata, vši…),
Způsob použitípřípravek aplikujte pečlivě na suchou kůži, za hlavou mezi lopatky zvířete. Oddělte pipetu, odlomením zúžené části ji otevřete. Použijte jednu nebo více pipet podle velikosti zvířete. Štěňata, starší 2 měsíců, a dospělí psi do 15 kg 1 pipeta, Psi do 30kg 2 x 1 pipeta. Účinnost 3 hodiny po aplikaci a minimální doba působení 15 dnů.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníDejte pozor, aby se přípravek nedostal do očí a na sliznice, neaplikujte jej na čerstvá poranění, uchovávejte mimo dosah dětí.
Způsob skladováníSkladujte v původní obalu v suchých a chladných místnostech, chraňte před teplotou vyšší ne 60°C a před přímým slunečným zářením.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03