logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

MARGUS VAPO GUN SPRAY for Dogs and Cats

[ Zpět ]

NázevMARGUS VAPO GUN SPRAY for Dogs and Cats
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska34/2015
Držitel rozhodnutíNATURAL BEST PRODUCTS SL POL. IND. PEDRO ALCANTARA C/CHIPRE 30, 29670 San Pedro Alcantara, Španělsko/Tommi CZ s.r.o, Za Nádražím 2569, CZ – Písek, Česká republika.
VýrobceNATURAL BEST PRODUCTS SL POL. IND. PEDRO ALCANTARA C/CHIPRE 30, 29670 San Pedro Alcantara, Španělsko
Složenípřírodní extrakt Margosa 3,0%,
Popis přípravkupři 30°C čirá kapalina jantarové barvy, slabého zápach po cibuli a česneku, pH neutrální.
Balení 
UžitíBlechy a klíšťata jsou parazité, kteří jsou schopni zamořit prostředí a poškodit zdraví Vašich zvířat. Zvíře a místa, ve kterých se pohybuje, účinně ochráníte pravidelným používáním přípravku MARGUS VAPOGUN, efektivně odpuzuje veškerý škodlivý hmyz (blechy, klíšťata ...). Přípravek je vyroben na bázi přírodních olejů, především Margosy, není toxický, nedráždí a je biologicky rozložitelný.
Způsob použitíPřed použitím protřepejte. Nastříkejte na pelíšek zvířete a další místa, kde se zvíře zdržuje (deka, polštář, škrabadlo ...). V případě silného zamoření blechami ošetřete i tkaniny, koberce a podlahy Vašeho obydlí. Aplikujte 1 až 2x týdně.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladujte v původní obalu v suchých a chladných místnostech, chraňte před teplotou vyšší ne 60°C a před přímým slunečným zářením.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03