logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Dr. Pet tick and flea repellent collar for cats

[ Zpět ]

NázevDr. Pet tick and flea repellent collar for cats
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska41/2015
Držitel rozhodnutíAnimall Professional Care Ltd., 2112 Veresegyház, Hársas u. 14, Maďarsko/ SAMOHÝL a.s., Smetanova 1058, 512 51 Lomnice nad Popelkou, Česká republika,
VýrobceAnimall Professional Care Ltd., 2112 Veresegyház, Hársas u. 14, Maďarsko
SloženíGeraniol 1,7 g/100 g,
Popis přípravkuobojek,
Balení 
UžitíDr. Pet tick and flea repellent collar for cats. Antiparazitární obojek s repelentním účinkem pro kočky. Jednoduchý a účinný způsob jak eliminovat parazity (klíšťata,blechy) ze srsti Vašeho miláčka a zabránit jejich další invazi.
Způsob použitíPřed použitím, otevřete hermeticky uzavřený obal a vydělejte obojek. Nasaďte obojek na krk kočky tak, aby prostor mezi obojkem a krkem byl přibližně 2 cm. Zapněte obojek a přebytečnou část obojku odstřihněte přibližně 5cm od spony. Dávkování a způsob použití: Použijte jeden obojek na jednu kočku. Před koupáním sundejte obojek z krku kočky. Obojek opětovně nasaďte až po úplném vysušení kůže a srsti kočky. Obojek odpuzuje blechy a klíšťata po dobu 90 dní. Čas potřebný na biocidní účinek: 48 hodin od aplikace.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníObaly po vyprázdnění likvidujte v nebezpečném sběru. Zákaz opakovaného použití obalu!
Způsob skladováníSkladujte v originálních těsně uzavřených obalech. Chraňte před vysokými teplotami.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Květen 2019 12:02