logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

 

 Hlášení NÚ

 

Implementace 2019

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Dr. Pet tick and flea repellent collar for cats

[ Zpět ]

NázevDr. Pet tick and flea repellent collar for cats
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska41/2015
Držitel rozhodnutíAnimall Professional Care Ltd., 2112 Veresegyház, Hársas u. 14, Maďarsko/ SAMOHÝL a.s., Smetanova 1058, 512 51 Lomnice nad Popelkou, Česká republika,
VýrobceAnimall Professional Care Ltd., 2112 Veresegyház, Hársas u. 14, Maďarsko
SloženíGeraniol 1,7 g/100 g,
Popis přípravkuobojek,
Balení 
UžitíDr. Pet tick and flea repellent collar for cats. Antiparazitární obojek s repelentním účinkem pro kočky. Jednoduchý a účinný způsob jak eliminovat parazity (klíšťata,blechy) ze srsti Vašeho miláčka a zabránit jejich další invazi.
Způsob použitíPřed použitím, otevřete hermeticky uzavřený obal a vydělejte obojek. Nasaďte obojek na krk kočky tak, aby prostor mezi obojkem a krkem byl přibližně 2 cm. Zapněte obojek a přebytečnou část obojku odstřihněte přibližně 5cm od spony. Dávkování a způsob použití: Použijte jeden obojek na jednu kočku. Před koupáním sundejte obojek z krku kočky. Obojek opětovně nasaďte až po úplném vysušení kůže a srsti kočky. Obojek odpuzuje blechy a klíšťata po dobu 90 dní. Čas potřebný na biocidní účinek: 48 hodin od aplikace.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníObaly po vyprázdnění likvidujte v nebezpečném sběru. Zákaz opakovaného použití obalu!
Způsob skladováníSkladujte v originálních těsně uzavřených obalech. Chraňte před vysokými teplotami.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03