logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 
Upozornění na stahování veterinárního léčivého přípravku Banminth Katze 115,3 mg/g perorální pasta pro kočky, č.š. 347643

Informujeme o ztrátě služebního průkazu inspektora č. 31, iniciály LČ, datum ztráty 19.11.2019.

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Interflytox G

[ Zpět ]

NázevInterflytox G
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska45/2015
Držitel rozhodnutíInterhygiene GmbH, Neufelder Str. 30, D-10094 Cuxhaven, Německo/Claus Huth Praha, s.r.o., Za poříčskou branou 4, 186 00 Praha 8, Česká republika,
VýrobceInterhygiene GmbH, Neufelder Str. 30, D-10094 Cuxhaven, Německo
Složení0,5g/kg Acetamiprid (CAS: 135410-20-7); 0,6% (z)-9-Tricosen (CAS27519-02-4),
Popis přípravkužluté granule neutrálního zápachu, pH 6 – 9,
Balení2 kg
UžitíVysoce účinný insekticidní granulovaný přípravek k hubení především much a jiného obtížného hmyzu s vábící a účinnou látkou. Má spolehlivý, rychlý a vytrvalý reziduální účinek. Interflytox G je velice účinný proti létajícímu hmyzu ve stájích, chlévech, stáních pro dobytek, stejně jako je možné jeho využití v domácnostech a průmyslových objektech. Interflytox G přitahuje samčí i samičí jedince a nutí je přípravek konzumovat až uhynou, účinek je náhlý.
Způsob použitíAplikace v granulích: Granule umístěte na podložku z lepenky, nebo plechu, všude tam, kde se hmyz vyskytuje a napadení je zvlášť silné (Parapety, sloupy, stěny, okna apod.) Aplikace jako nátěr: Přípravek namícháme v poměru 1:1 (1g:1ml) s cca 40?C teplé vody, vzniklou substanci promícháme až do vzniku pasty, takto vzniklou pastu natíráme na karton, dřevěnou podložku a zavěsíme, nebo umístíme do prostoru, kde se hmyz nejvíce vyskytuje. 100g přípravku je dostačující na plochu 40m?. Nestříkejte na krmivo, krmné a napájecí žlaby musí být zakryty. Obaly správně dopravujte a skladujte. Chraňte před mrazem. Obaly nesmí být znovu použity. Prázdné obaly odevzdejte na recyklaci. 2 kg Interflytox G výrobce: Interhygiene GmbH, Neufelder Str. 30, D-10094 Cuxhaven, Německo/Claus Huth Praha, s.r.o., Za poříčskou branou 4, 186 00 Praha 8, Česká republika, složení: 0,5g/kg Acetamiprid (CAS: 135410-20-7); 0,6% (z)-9-Tricosen (CAS27519-02-4), popis: žluté granule neutrálního zápachu, pH 6 – 9, užití: Vysoce účinný insekticidní granulovaný přípravek k hubení především much a jiného obtížného hmyzu s vábící a účinnou látkou. Má spolehlivý, rychlý a vytrvalý reziduální účinek. Interflytox G je velice účinný proti létajícímu hmyzu ve stájích, chlévech, stáních pro dobytek, stejně jako je možné jeho využití v domácnostech a průmyslových objektech. Interflytox G přitahuje samčí i samičí jedince a nutí je přípravek konzumovat až uhynou, účinek je náhlý. způsob použití: Aplikace v granulích: Granule umístěte na podložku z lepenky, nebo plechu, všude tam, kde se hmyz vyskytuje a napadení je zvlášť silné (Parapety, sloupy, stěny, okna apod.) Aplikace jako nátěr: Přípravek namícháme v poměru 1:1 (1g:1ml) s cca 40?C teplé vody, vzniklou substanci promícháme až do vzniku pasty, takto vzniklou pastu natíráme na karton, dřevěnou podložku a zavěsíme, nebo umístíme do prostoru, kde se hmyz nejvíce vyskytuje. 100g přípravku je dostačující na plochu 40m?.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníNestříkejte na krmivo, krmné a napájecí žlaby musí být zakryty. Obaly správně dopravujte a skladujte. Obaly nesmí být znovu použity. Prázdné obaly odevzdejte na recyklaci.
Způsob skladováníChraňte před mrazem.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03