logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

 

 Hlášení NÚ

 

Implementace 2019

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Milben Ex

[ Zpět ]

NázevMilben Ex
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska73/2015
Držitel rozhodnutíArthur Schopf Hygiene GmbH & Co KG, Pfaffensteinstr. 1, 83115 Neubeuern, Germany,
VýrobceArthur Schopf Hygiene GmbH & Co KG, Pfaffensteinstr. 1, 83115 Neubeuern, Germany,
Složení200 g/l Cypermethrin,
Popis přípravkutekutý koncentrát,
Balení 
UžitíMilben Ex je velmi účinný přípravek k likvidaci roztočů, zvláště pak čmelíka kuřího (Dermanyssus gallinae). Dá se použít ve stájích a chlévech, kde se mohou podobní paraziti vyskytovat. Hubící účinek nastává ihned. Dlouhodobý účinek až po dobu 6 týdnů
Způsob použitíMilben Ex smíchejte za stálého míchání s vodou v poměru: Milben Ex 100 ml/voda 5 litrů/ ošetřená plocha150 m?; při silné zátěži 100 ml/3 litry/100 m?. Aplikujte formou postřiku na postižené plochy ve stáji a na stájové zařízení. Lze aplikovat i na hnůj a podestýlku. Doporučuje se aplikaci po 5 – 6 dnech opakovat.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPoznámka: Milben Ex se nesmí používat za přítomnosti zvířat a přímo na zvířata.
Způsob skladováníUchovávejte obal těsně uzavřený. Chraňte před teplem a přímým slunečním světlem a skladujte na dobře větraném místě. Nesmí se odstraňovat společně s odpady z domácnosti. Zbytky je zakázáno vylévat do kanalizace.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03