logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

BLACK PEARL Pasta

[ Zpět ]

NázevBLACK PEARL Pasta
Skupina14 - rodenticid
Číslo stanoviska79/2015
Držitel rozhodnutíLODI SAS Parc d'activité des 4 routes, 35390 Grand Fougeray, Francie
VýrobceLODI SAS Parc d'activité des 4 routes, 35390 Grand Fougeray, Francie
Složeníalfa-chloralóza 4%, (CAS 15879-93-3, ES 240-016-7),
Popis přípravkuprodukt je dodáván v následujících baleních: - jednotlivé balíčky v papíru. - kazeta.
BaleníVelikost balení a obalový materiál: Deratizační krmítko PP nebo PS 5, 10, 20g; Krabice Papír, karton 1, 1,5, 2,5, 3 a 5 kg; Kazeta Plast PP 50, 100 a 310 g; Kbelík Plast PP 1, 1,5, 2,5, 3 a 5 kg.
Užitírodenticid proti myši domácí (Mus musculus),
Způsob použitíDeratizační krmítka a zakrytá návnadná stanoviště lze použít uvnitř obytných, průmyslových a komerčních budov včetně zemědělských budov v zamořených oblastech (podél stěn, oken...). Dávku nebo počet sáčků na deratizační krmítko a zakryté návnadné stanoviště je nutno přizpůsobit účinné dávce. Počet deratizačních krmítek a zakrytých návnadných stanovišť je určen velikostí ošetřované oblasti a mírou zamoření. Je nutné dodržovat vzdálenosti mezi jednotlivými deratizačními krmítky a zakrytými návnadnými stanovišti. Deratizační krmítka a zakrytá návnadná stanoviště zkontrolujte a doplňte po několika dnech od první aplikace a poté jednou týdně, dokud dochází ke konzumaci návnady. Aplikované dávky: Použití ve vnitřních prostorách: - Myši, silné zamoření: od 5 g do 20 g produktu na deratizační krmítko nebo zakryté návnadné stanoviště. Vzdálenost mezi jednotlivými deratizačními krmítky a zakrytými návnadnými stanovišti: 3 m. - Myši, slabé zamoření: od 5 g do 20 g produktu na deratizační krmítko nebo zakryté návnadné stanoviště. Vzdálenost mezi jednotlivými deratizačními krmítky a zakrytými návnadnými stanovišti: 5 m.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníUdržujte v dostatečné vzdálenosti od potravin, nápojů a krmiv pro zvířata. Nepokládejte na povrchy a materiály, které mohou přijít do styku s potravinami, aby nedošlo ke kontaminaci potravin nebo krmiv pro zvířata. Zabraňte přístupu dětí, domácích a volně žijících zvířat. Deratizační krmítka nebo zakrytá návnadná stanoviště umisťujte na místa chráněná před zaplavením.
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03