logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

BLACK PEARL Pasta

[ Zpět ]

NázevBLACK PEARL Pasta
Skupina14 - rodenticid
Číslo stanoviska79/2015
Držitel rozhodnutíLODI SAS Parc d'activité des 4 routes, 35390 Grand Fougeray, Francie
VýrobceLODI SAS Parc d'activité des 4 routes, 35390 Grand Fougeray, Francie
Složeníalfa-chloralóza 4%, (CAS 15879-93-3, ES 240-016-7),
Popis přípravkuprodukt je dodáván v následujících baleních: - jednotlivé balíčky v papíru. - kazeta.
BaleníVelikost balení a obalový materiál: Deratizační krmítko PP nebo PS 5, 10, 20g; Krabice Papír, karton 1, 1,5, 2,5, 3 a 5 kg; Kazeta Plast PP 50, 100 a 310 g; Kbelík Plast PP 1, 1,5, 2,5, 3 a 5 kg.
Užitírodenticid proti myši domácí (Mus musculus),
Způsob použitíDeratizační krmítka a zakrytá návnadná stanoviště lze použít uvnitř obytných, průmyslových a komerčních budov včetně zemědělských budov v zamořených oblastech (podél stěn, oken...). Dávku nebo počet sáčků na deratizační krmítko a zakryté návnadné stanoviště je nutno přizpůsobit účinné dávce. Počet deratizačních krmítek a zakrytých návnadných stanovišť je určen velikostí ošetřované oblasti a mírou zamoření. Je nutné dodržovat vzdálenosti mezi jednotlivými deratizačními krmítky a zakrytými návnadnými stanovišti. Deratizační krmítka a zakrytá návnadná stanoviště zkontrolujte a doplňte po několika dnech od první aplikace a poté jednou týdně, dokud dochází ke konzumaci návnady. Aplikované dávky: Použití ve vnitřních prostorách: - Myši, silné zamoření: od 5 g do 20 g produktu na deratizační krmítko nebo zakryté návnadné stanoviště. Vzdálenost mezi jednotlivými deratizačními krmítky a zakrytými návnadnými stanovišti: 3 m. - Myši, slabé zamoření: od 5 g do 20 g produktu na deratizační krmítko nebo zakryté návnadné stanoviště. Vzdálenost mezi jednotlivými deratizačními krmítky a zakrytými návnadnými stanovišti: 5 m.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníUdržujte v dostatečné vzdálenosti od potravin, nápojů a krmiv pro zvířata. Nepokládejte na povrchy a materiály, které mohou přijít do styku s potravinami, aby nedošlo ke kontaminaci potravin nebo krmiv pro zvířata. Zabraňte přístupu dětí, domácích a volně žijících zvířat. Deratizační krmítka nebo zakrytá návnadná stanoviště umisťujte na místa chráněná před zaplavením.
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Květen 2019 12:02