logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 
Upozornění na stahování veterinárního léčivého přípravku Banminth Katze 115,3 mg/g perorální pasta pro kočky, č.š. 347643

Informujeme o ztrátě služebního průkazu inspektora č. 31, iniciály LČ, datum ztráty 19.11.2019.

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Pedexan

[ Zpět ]

NázevPedexan
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska11/2016
Držitel rozhodnutíRopimex R.Opel GmbH Geschäftsbereich Adexano Hygiene-Systeme, Bildstocker Straße 12, DE – 66538 Neunkirchen/BIONET PLUS s.r.o., 1. Máje 57, 281 63 Kozojedy, Česká republika,
VýrobceRopimex R.Opel GmbH Geschäftsbereich Adexano Hygiene-Systeme, Bildstocker Straße 12, DE – 66538 Neunkirchen
Složení100 g obsahuje: 49,5 g ethanol, 7,0 g isopropanol, 0,7 g kvarterní amoniová sloučenina, 0,05 g pyridin-2-thiol-1-oxid sodná sůl, destilovaná voda, polykondensát a aromatické látky. Bez formaldehydu, fenolů.
Popis přípravkubezbarvá kapalina, specifická vůně výrobku / parfémováno, s rozprašovačem,
Balení 
UžitíPedexan je nový dezinfekcní prostředek pro hygienickou ochranu obuvi a vybavení. Tato vysoce innovativní a rozsáhle testovaná technologie ochrany nabízí to nejlepší z nanotechnologií. Pedexan rychle zabíjí bakterie, plísně a viry. Ve většině případu je ochrana “dlouhotrvající” a patogeny jsou odstraňovány průběžně každý den. Pedexan navíc chrání vybavení před nepříjemným bakteriálním zápachem a zároveň pomáhá proti infekcím nohou. Navíc tato prodyšná technologie (pokud je používána správně) omezuje pronikání dešťové vody do materiálu. Pedexan je biokompatibilní.
Způsob použitíOptimalizováno pro ochranu uvnitř bot, rukavic a helem. Přidržte trysku uvnitř boty (rukavice, helmy) a stiskněte 5x až 10x. Nepoužívejte vybavení bezprostředně po aplikaci, dokud prostředek nevyschne (nechte vyschnout 5 minut).
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníPři teplotě 0 °od 5°C do 25°C v těsně uzavřených nádobách
Doba použitelnosti2 roky

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03