logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

 

 Hlášení NÚ

 

Implementace 2019

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Palmfoam

[ Zpět ]

NázevPalmfoam
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska79/2016
Držitel rozhodnutíPALMAX spol. s r.o., Korytná 33, 687 52 Korytná, Česká republika
VýrobcePALMAX spol. s r.o., Korytná 33, 687 52 Korytná, Česká republika
Složenísměs hydroxidu sodného, chlornanu sodného, tenzidů, hydrotropu a vody. Účinná látka: chlornan sodný, 50 g/kg (5 % hm.).
Popis přípravkunažloutlá kapalina, zápach (vůně): po chloru, hodnota pH (1% roztok při 20°C): ? 11
BaleníHmotnost obsahu (nebo objem): 20 kg, 200 kg, 1000kg
UžitíAlkalický dezinfekční a čisticí prostředek s aktivním chlórem pro čištění a dezinfekci ploch v potravinářství a zemědělství. Roztok účinných látek ve vodě. Odstraňuje organické nečistoty a dezinfikuje.
Způsob použitíDávkování (ředění) pro desinfekci: 3 - 10 l prostředku na 100 l vody dle stupně znečištění Teplota pro aplikaci: za studena, 20 - 50 ?C, při silném znečištění použijte vyšší teploty, doba působení: 15-20 minut. Pracovní roztok nanášíme na znečištěné plochy ve formě tenké vrstvy pěny. Aplikujeme nízkotlakým či vysokotlakým zpěňovacím zařízením. Je možné naředit produkt v nádobě a čistit ručně. Výrobek nepoužívejte společně s kyselými prostředky.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníNepoužívejte společně s jinými prostředky. Upotřebené pracovní roztoky vypouštějte pouze do kanalizace zakončené čistírnou odpadních vod.
Způsob skladováníVýrobek skladujte v těsně uzavřených originálních obalech v suchých dobře větraných místnostech při teplotách 5 - 25 °C. Chraňte před mrazem, sálavým teplem a přímým slunečním zářením. Neskladujte společně s kyselinami, amoniakem, organickými látkami. Skladujte odděleně od potravin, nápojů a krmiv.
Doba použitelnosti6 měsíců od data výroby.

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03