logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

 

 Hlášení NÚ

 

Implementace 2019

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

PESTSTOP® PERM 25 CS

[ Zpět ]

NázevPESTSTOP® PERM 25 CS
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska19/2017
Držitel rozhodnutíSLOM, s.r.o., Staromlýnská 47 Zlín – Příluky, 76001, ČR
VýrobceGAT Microencapsulation AG Geverbezone 1 A-2490 Ebenfurth
Složenípermethrin 236 g/l (23.6 % w/w)
Popis přípravkubéžová tekutina specifického zápachu
Balení0,2; 0,5; 1,0 a 2,0 litry v plastových lahvích a 5 litrů v plastové nádobě
UžitíPeststop® Perm 25 CS je mikroenkapsulovaná suspense insekticidu vhodná k použití proti širokému spektru skrytě žijících druhů lezoucího hmyzu a členovců, stejně jako proti létajícímu hmyzu. Díky mikroenkapsulaci má přípravek prodlouženou dobu účinnosti (reziduální účinnosti). Vhodný ve vnitřních prostorech proti rusům a švábům, štěnicím, mravencům, rybenkám, mnohonožkám, blechám, apod. A proti létajícímu hmyzu jako jsou mouchy, komáři, zavíječi apod
Způsob použitíK aplikaci používejte ruční nebo elektrický postřikovač vytvářející hrubý postřik. Před přípravou pracovní směsi dobře protřepejte plastikový obal s přípravkem. Postřikovač naplňte do poloviny vodou. Do jiné vhodné nádoby odměřte potřebné množství přípravku podle údajů uvedených dále, smíchejte je s dvoj až trojnásobným množství vody a dobře promíchejte. Pak přelijte takto připravený premix do postřikovače a doplňte vodou na požadované množství, postřikovač uzavřete, dobře protřepejte a natlakujte. Nádobu s přípravkem po odebrání potřebného množství ihned dobře uzavřete.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPřípravek je určen k profesionálnímu použití. Postřik nesmí být aplikován na potraviny, jídelní příbory, kuchyňská zařízení a na povrchy, které přicházejí do kontaktu s potravinami nebo nápoji a na povrchy, na nichž jsou potraviny připravovány, podávány, konzumovány, nebo je na nich poskytováno občerstvení. Před postřikem odstraňte nebo dobře přikryjte akvária s rybičkami. Kromě osob provádějících postřik, nesmí být v ošetřovaném prostoru žádné jiné osoby, domácí a hospodářská zvířata, až do zaschnutí postřiku a odvětrání.Přípravek je nebezpčený pro kočky!
Způsob skladováníSkladujte v originálních obalech v suchých, chladných, uzamčených skladech, odděleně od potravin, nápojů, krmiv, léků a chemických látek, v teplotě vyšší než 5 0C. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu a teplotám vyšším než 40 0 C. Chraňte před mrazem
Doba použitelnosti2 roky od data výroby

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03