logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

PESTSTOP® PERM 25 CS

[ Zpět ]

NázevPESTSTOP® PERM 25 CS
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska19/2017
Držitel rozhodnutíSLOM, s.r.o., Staromlýnská 47 Zlín – Příluky, 76001, ČR
VýrobceGAT Microencapsulation AG Geverbezone 1 A-2490 Ebenfurth
Složenípermethrin 236 g/l (23.6 % w/w)
Popis přípravkubéžová tekutina specifického zápachu
Balení0,2; 0,5; 1,0 a 2,0 litry v plastových lahvích a 5 litrů v plastové nádobě
UžitíPeststop® Perm 25 CS je mikroenkapsulovaná suspense insekticidu vhodná k použití proti širokému spektru skrytě žijících druhů lezoucího hmyzu a členovců, stejně jako proti létajícímu hmyzu. Díky mikroenkapsulaci má přípravek prodlouženou dobu účinnosti (reziduální účinnosti). Vhodný ve vnitřních prostorech proti rusům a švábům, štěnicím, mravencům, rybenkám, mnohonožkám, blechám, apod. A proti létajícímu hmyzu jako jsou mouchy, komáři, zavíječi apod
Způsob použitíK aplikaci používejte ruční nebo elektrický postřikovač vytvářející hrubý postřik. Před přípravou pracovní směsi dobře protřepejte plastikový obal s přípravkem. Postřikovač naplňte do poloviny vodou. Do jiné vhodné nádoby odměřte potřebné množství přípravku podle údajů uvedených dále, smíchejte je s dvoj až trojnásobným množství vody a dobře promíchejte. Pak přelijte takto připravený premix do postřikovače a doplňte vodou na požadované množství, postřikovač uzavřete, dobře protřepejte a natlakujte. Nádobu s přípravkem po odebrání potřebného množství ihned dobře uzavřete.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPřípravek je určen k profesionálnímu použití. Postřik nesmí být aplikován na potraviny, jídelní příbory, kuchyňská zařízení a na povrchy, které přicházejí do kontaktu s potravinami nebo nápoji a na povrchy, na nichž jsou potraviny připravovány, podávány, konzumovány, nebo je na nich poskytováno občerstvení. Před postřikem odstraňte nebo dobře přikryjte akvária s rybičkami. Kromě osob provádějících postřik, nesmí být v ošetřovaném prostoru žádné jiné osoby, domácí a hospodářská zvířata, až do zaschnutí postřiku a odvětrání.Přípravek je nebezpčený pro kočky!
Způsob skladováníSkladujte v originálních obalech v suchých, chladných, uzamčených skladech, odděleně od potravin, nápojů, krmiv, léků a chemických látek, v teplotě vyšší než 5 0C. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu a teplotám vyšším než 40 0 C. Chraňte před mrazem
Doba použitelnosti2 roky od data výroby

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03